Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk nektek mi tetszik jobban:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek mi tetszik jobban: ha egy lánynak nagyobb melle vagy feneke van, és miért? (N)

Figyelt kérdés

jún. 12. 18:21
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
83%
Mell!
jún. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
79%
Inkább a nagyobb mellek izgatnak a kisebb formás popsi jobban izgat.
jún. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
83%
Nagy mell
jún. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
85%
Sokkal fontosabb a mell
jún. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk én pont az vagyok, akinek nagy melle van és átlagos feneke, de akiket kérdeztem erről, mind azt mondták, hogy a nagy mellek jobbak, mint a fenék. A fenék inkább formás legyen.
jún. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
89%
Ha egyformán szépek, esztétikusak és vonzóak, akkor engem a fenék jobban felizgat, de egy pár szép mell simán le tud körözni egy átlagos feneket!
jún. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
89%
Én is úgy vettem észre, hogy a nagyobb melleket jobban szeretik. 28/N
jún. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
89%
Mindkettő, de inkább a mell. Azok vannak szem előtt és fincsibb velük játszani.
jún. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
77%
Pici formás mell. Pici kerek popsi.
jún. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
63%

Oh, szerintem ez nem igaz. Nézzétek meg Jennifer Lopezt, vagy Kim Kardasiant mennyire odavannak értük a férfiak!

Persze ha valaki azt hallja, hogy nagy fenék, akkor valami szétfolyt, formátlan, alaktalan valamire gondolnak. De egy széles csípőjű nőnek nem is tud kicsi feneke lenni, hiszen a csont körül van hús és izmok is.

Szóval egy széles csípőjű, izmos fenekű nő azért megmozgatja a férfiak fantáziáját! A nagy mell, ha valóban saját, és nem szilikon, viszont már fiatal korban is lóg, és meztelenül nem valami esztétikus látvány. Persze ruhában, push-up melltartóban jól néz ki, de elég hamar lógni fog.

A férjem mindig is azt mondta, hogy a nagy seggű nőket szereti. Fiatal koromban nagy fenekem és kicsi mellem volt. Őszintén? Soha nem okozott gondot a pasizás.

jún. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!