Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20 éves kajakozó csajt tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves kajakozó csajt tényleg meg tud erőszakolni egy 16 éves, nem sportoló, átlagos fiú?

Figyelt kérdés
Olvastam egy ilyet, hogy történt, de szerintem kamu!

jún. 10. 09:14
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én kajakozom, igaz, csak 20 vagyok, barátom 18, és semmit sem sportol, nem is nagy termet, de azért játékból szexbirkózunk, minden alkalommal legyőz, és meg tud dugni. Szóval kajak ide-oda, mégis csak csaj vagyok, és úgyis töltött punci lesz a menü a végére 🤷‍♀️😅
jún. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Erő a Férfiaké nem véletlenül…

Mi dolgozzunk tőbbet ilyen téren az fix marmint fizikai munka.

Nőké a gyereknevelés meg a főzés😂

szept. 8. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
A férfiakon arányosan több az izom, szóval, simán lehet.
tegnap 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!