Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexik az úszó csajok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexik az úszó csajok?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon jó testük van, és az arcuk is szépek. Sebestyén Dalma, Szilágyi Liliána, Verrasztó Evelin, Kapás Bogi, Jakabos, és jönnek a fiatalok, élükön Pádár Nikivel, aki szerintem a legszebb sportolónő Európában

máj. 8. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen
máj. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 SheLa ***** válasza:
100%
Igen sexyk. Jó alakjuk van alltalában. 17L
máj. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Közülük sem tetszik mindegyik, pl Jakabos nekem egyáltalán nem jön be. A már-már férfias, izmos csajok nem tetszenek.

De Kapás Bogi pl tök aranyos.

máj. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Sebestyén Dalma nagyon top, szép, de cuki is a feje, ráadásul a melle, segge is 10/10.

Nézzétek meg Kovács Réka instáját, Kaliforniában tanul meg úszik. Kb. 14 éves lehetett, mikor bekövettem, ma már egy felnőtt bombázó.

Én egy időben a Burián Katáért is odavoltam, de ő meg pont vesztett a bájából az idő előrehaladtával. Persze még most is krva jó csaj.

Érdekes, hogy valahogy az úszóknál egyáltalán nem hátrány, hogy a többségnek alig van melle, annyira jó a seggük, lábuk, az izmos hasuk, a derekuk, a csípőcsontjuk, meg olyan szép a pinaívük a dresszekben, bikinikben, hogy erős a szexuális kisugárzásuk.

máj. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem mind.


Sőt számomra alig van 1-1.


Azt látom, hogy jópár év után átrendeződik az arcszerkezetük is.


És a felső testük kicsit férfiasodik.

máj. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

SZéles válluk van, ez nem nőies.

Meg kicsi mellük.

máj. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nálam Kapás Boglárka a N°1!

Hajrá Újpest! 🙂🟣⚪

máj. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7

Hajrá KTE! 🟣⚪️ 😀

máj. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

5

Pont ezt az arcátrendezôdést tapasztaltam Burián Katán.

máj. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9


ha jól megnézed az úszóknak átrendeződik az arcszerkezetük :)

Szinte szabályos téglalap lesz.

máj. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!