Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20 éves kajakozó csajt tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves kajakozó csajt tényleg meg tud erőszakolni egy 16 éves, nem sportoló, átlagos fiú?

Figyelt kérdés
Olvastam egy ilyet, hogy történt, de szerintem kamu!

jún. 10. 09:14
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó 8-asnak szólt :)
jún. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem félreértelmezed a kérdést. Nem igazán tudom elképzelni, hogyan lehet nemi erőszakot egy fizikailag ellenálló lánnyal szemben 1v1-ben kivitelezni. Mármint nyilván nem próbáltam soha, csak a feleségemmel folytatott birkózós előjátékok utáni benyomásom, hogy könnyedén le tudom fogni úgy, hogy nem tud ellenállni, de leszedni róla a ruhát, és szexelni is... nem mondom, hogy lehetetlen, de szerintem, meg tudna akadályozni benne.


Sokkal gyakoribb eset, hogy a lány valamilyen kiszolgáltatott helyzetbe kerül, megijed, leblokkol és hagyja magát. Ahhoz, hogy veszélyt jelentsek egy lányra mondjuk egy bezárt szobában, vagy az utcán késő este már kellően nagyobb/erősebb/nehezebb voltam 16 évesen is bármelyik huszonéves evezős lánynál.


De ez még mindig csak egy kis szelet, sokkal gyakoribb, hogy a szex beleegyezéssel kezdődik, és közben csúszik félre valami. Vagy a lány meggondolja magát, vagy a fickó csinál olyat, amit a lány nem engedett meg. Abban a helyzetben már sokkal bonyolultabb a védekezés, és sokkal egyszerűbbnek is látszik inkább hagyni, hogy végezzen a csávó és menjen p.csába.


És még nem került elő az az eset sem, amikor mondjuk lány annyira részeg, vagy neadj'isten megitatták valami festéklemosó szarral, amitől olyan állapotba kerül, hogy lehetne nehézsúlyú birkózó is, akkor is tehetetlen.

jún. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
24%
A lényeg, hogy egy átlagos fizikumú férfi sosem lesz erősebb egy profi kajakos lánynál.
jún. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
71%
Bizony meg tud! Csak viszonyításképp. Az unokabátyám elmegyógyintézetben dolgozott. Egy kisportolt 95kg os bírkózó. S ketten épp hogy megtudtak állítani egy bepörgött 60kg os őrültet.
jún. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
36%

Ennyi tévkèpzetet! :D Gyerekek, menjetek már fel TikTokra, aztán nézzetek màr meg pár komoly csajt!

Kamaszlányok nèha naturálba olyan súlyokkal szériáznak, hogy egy átlagos férfi a látványától sérvet kap.

Hagyjuk már ezeket a "nők nem lehetnek erősebbek" dumát, a 21. század van basszus :D

jún. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
35%
Igen, meg tudja erőszakolni, de azért reméljük ez csak kitalált történet volt.
jún. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
93%

Én lány vagyok, 25, teniszezem, de nyomott már le 15 és 16 éves fiú is szkanderban, méghozzá könnyedén.

Ex-pasimmal mikor beképzelten közöltem, hogy esélye sincs megdugni, ha nem egyezek bele, mondta, hogy játékból próbáljuk ki, szóval direkt ellenálltam... Három perc múlva már tömte a védtelen

puncimat... 😅🤷‍♀️ Azért elgondolkozol rajta, mikor a vaginád töltve van, pedig próbáltad megakadályozni... 😬😅 Utána a tisztelettudó szopás már ösztönből jön 😅

jún. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
60%

Azér had oszlassam el a tévképzeteket

Nem egy csajt látok a teremben akik elég komoly bicepsz edzést végeznek

Szóval egy rendesen kondizó kajakos csaj simán lenyom egy nem sportoló 16 éves arácot

jún. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
75%

#18

Jól eloszlattad, páran leírták, hogy ilyen esetben is simán a 16 éves srác volt az erősebb ...

jún. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
#19 de hát bicepsz edzést végeznek, ne viccelj már :D.
jún. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!