Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20 éves kajakozó csajt tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves kajakozó csajt tényleg meg tud erőszakolni egy 16 éves, nem sportoló, átlagos fiú?

Figyelt kérdés
Olvastam egy ilyet, hogy történt, de szerintem kamu!

jún. 10. 09:14
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Simán le tud nyomni átlag fiú egy sportoló csajt. És nem erőlteti meg magát. Baromi nagy a különbség férfi és nő között erőben.
jún. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
39%
Simán nem tud lenyomni, a különbség meg egyáltalán nem olyan nagy, mint ahogy azok próbálják beállítani, akik erre izgulnak 🤡
jún. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
21-es, ez nálatok valami fétis szerintem, vagy komplexus 🤔
jún. 12. 09:26
 24/33 anonim ***** válasza:
Na ez kórcsoportól is nagyon függ, én kézis csajt ismerek ugyan nem kajakossat, de olyan 14 éves koráig szkanderben jópár fiút is lenyomott, 18 éves korában ugyan azok a fiúk nevetve nyomták le. Igazából semmi változás nem történt az alkataikat elnézve.
jún. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Tök mindegy, egy olyan lányt, aki 100 kilókkal nyom fekve, és 200-al húz fel, nem fog lenyomni egy átlag férfi, aki ezeknek a felével sem boldogul. Egy átlagos férfi statisztikailag ugyanis max 40-45 kilóval tud fekvenyomni, és max 60-70 kilóval felhúzni, de már az is sérülésveszélyes, ha csak úgy hirtelen rápróbál.

Egy edzett nő ennél SOKKAL többre képes, tehát sokkal erősebb. Nincs mit vitázni.

jún. 12. 09:40
 26/33 anonim ***** válasza:
Ennyi
jún. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

25

Én nem azt mondtam hogy világviszonylatba nem létezik olyan nő aki ne tudna lenyomni egy átlag pasit, olyan nő is van aki egy sportosabb pasit is lenyomna, lebirkózna stb. Én most átlag pasiról, meg átlag lányról beszéltem. 24es voltam.

jún. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

#25, kérdező, elképzeltél egy képet, ahogy egy nyeszlett, minecraftozó nyikhaj tini megpróbál egy sikátorban lebirkózni és megerőszakolni egy szénné gyúrt, maszkulin olimpikon, felnőtt nőt. Nyilvánvaló, hogy ez így nem kivitelezhető, de ilyet nem is mondott senki.


1: az, hogy valaki "kajakozó" az k.rvára sok mindent jelenthet. Nekem voltak amatőr, de versenyszerűen evező lány ismerőseim, de egyáltalán nem volt olyan fizikumuk, mint amit leírsz. Pedig ők még elég komolyan csinálták, voltak akik csak simán hobbiként edzésre jártak, és ők is "kajakozók".


2: egy átlagos, nem sportoló 16 éves tini ugyanúgy tág fogalom. Én 16 évesen úgy 185-190 cm magas voltam és 80kg felett volt a súlyom. Nem sportoltam aktívan semmit, de elég erős fizikumom volt így is. Ha visszagondolok a versenyszerűen evező, 165 cm magas, kb 60 kilós lány haveromra, sokkal-sokkal erősebb és nagyobb voltam nála már 16 évesen is.


3: a nemi erőszak kivitelezése is tág fogalom; amit te elképzelsz, a legritkább formája. Mondok egy valószínűbb forgatókönyvet: kavarnak, szobára mennek, ruha lekerül, de a lány meggondolja magát. A srác nem áll le, agresszívan viselkedik.


A lány előtt ilyenkor ott áll a döntés, hogy megvédi magát, de baszki, ott van meztelenül, összezárva egy ittas, agresszív férfival. Lehet, hogy jók lennének az esélyei, de a kockázat hatalmas, nem lehet biztos benne, hol áll meg a férfi. Márpedig ha úgy dönt, inkább hagyja magát, hogy ne rontson a helyzeten, akkor k.rva mindegy hány kilóval nyom fekve.

jún. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
46%

Mindabból amit leírtál, csak az átlagos fogalmat nem sikerült értelmezesi tartományba venni :D

Az átlagos férfi, főleg nem egy 16 éves fiú nem 190 cm, és utóbbi csak nagyon ritkán 80 kg, és sokszor az sem izom.


A kajakos lányok meg a legritkább esetben 160 cm-is, 50 kilós cicababák.


Szerintem te is érzed, hogy ez felesleges fingfűrészelés, ami nem változtat azon a de facto tényen, hogy statisztikai átlagban egy komolyabban sportoló nő (ami nem szénné gyúrt olimpikon kategória) erősebb, mint egy fizikailag populációból átlagolt férfi.)

A többi csak csűrt-csavart rizsa a semmiről.

jún. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

"Mindabból amit leírtál, csak az átlagos fogalmat nem sikerült értelmezesi tartományba venni"


Dehogynem, pont neked nem sikerült értelmezni. Amit mondani akartam nem az, hogy én vagyok AZ átlagos, hanem hogy te és a kérdező elég korán hoztatok döntést arról, mit érthetünk átlagos fiú alatt.


Szerinted az átlagos ember olyasvalaki, aki pontosan leképezi a szélsőségek átlagát, de valójában olyasvalakit értünk alatta, aki nem hordoz szélsőséget. Én, és mondjuka 170cm/60kg-os osztálytársam mindketten "átlagos, nem sportoló, 16 éves fiúk" voltunk. A tornasor két végén álltunk ugyan, de pl én csak a harmadik-negyedik voltam.


"A többi csak csűrt-csavart rizsa a semmiről."


Az az állítás, hogy fizikai dulakodás híján hótmindegy milyen erős a lány, túlságosan komplex lenne a számodra?

jún. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!