Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20 éves kajakozó csajt tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves kajakozó csajt tényleg meg tud erőszakolni egy 16 éves, nem sportoló, átlagos fiú?

Figyelt kérdés
Olvastam egy ilyet, hogy történt, de szerintem kamu!

jún. 10. 09:14
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
93%

Simán. 25 évesen, kézilabdás létemre lefogott egy 17 körüli hülyegyerek, és kivette a melleimet a ruhámból kezdésnek...

Hiába a sport, egy csaj hatalmas hátrányból indul, mert sokkal gyengébb!

jún. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
77%
A kajakos csajok baszott kemények. Egy kézis csajt pl simán lenyomnak ők is.
jún. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az emberek nagyon alábecsülik azt hogy egy átlagos fiú/férfi mennyire erős és hogy milyen szakadék van ilyen téren a nők és férfiak közt.

Amikor nagyon túlsúlyos voltam (120 kg), egy haverom véletlenszerüen megfogott és felkapott egyszer 😂 Pedig nem volt testépítő vagy sportoló ő sem, sőt. Ő sem volt vékony, de súlyra jóval alattam volt így is.. Mégis úgy felkapott mintha semmi se lenne. Az emberek nagyon-nagyon alábecsülik az erőkülönbségeket, egészen addig amíg személyesen nem találkoznak vele.

jún. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
79%

3

Lehet, de ehhez nem kell pasi-csaj erőkülönbségre gondolni. Akár két csaj közt lehet hasonló.

jún. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos minden hölgy hozzászólásával egyetértek.. Én nem vagyok az a hatalmas pasi, de egyszer játékból egy nálam jóval magasabb csaj mondta, hogy na, próbáljam meg ledönteni, mint ha.. Nem akartam, de aztán váratlanul könnyedén sikerült, és nem azért, mert hagyta magát. Minden erőszakos cselekményt messzemenőleg elítélek!
jún. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Én lányként úgy gondolom, hogy simán megtörténhet.

Szomorú, de biosz alap tény, hogy gyenge csajként nem sok beleszólás van az ilyesmibe, ergó ha jön egy perverz csávesz, és balszerencsés s helyzet, akkor engedély nélkül dugva lesz a punci :/

jún. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
50%

Jajj gyerekek, ezek a sub kommentek! 😅

Fingotok nincs milyen ereje van egy komolyan sportoló csajnak, főleg egy kajakosnak!

Eleve sok lány manapság genetikailag is elég nagyra, és masszívra nő, ha pedig elkezd kajakozni, nagy súlyos edzéseket csinálni, egy átlagos férfi fejét letekeri, mint egy villanykörtét.

Hagyjuk már a sub cica álmodozást! 🤡

jún. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
68%
7, neked meg mi a bajod? Tuti nem tanultál biológiát kisfiam..
jún. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem mindegy, hogy pontosan mit is jelent az a „16 éves nem sportoló átlagos fiú” kategória.

Attól, hogy valaki nem sportol, még lehet magas és/vagy nagydarab, továbbá, ha ehhez még hozzávesszük, hogy mellékesen testmozgást is végezhet/gyúrhat hobbi szinten (amit nem mindenki tart sportnak), akkor már össze is áll a kép.

Szóval itt érdekelne egy méretbeli összehasonlítás a feltételezett elkövető és a csaj között.

jún. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
26%

Megengedtem, hogy hozzászólj apafej?

Ha tanultál volna biológiát, tudnád milyen az erőfejlesztés, ha fiúról, ha lányról van szó! Menj verd ki magadnak, aztán tiszta fejjel gondold végig hol a helyed, mikor felnőttekkel beszélsz!

Többet nem reagálok, ne is erőlködj!

jún. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!