Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az lehet hogy azért olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehet hogy azért olyan búval b@szottak a magyar nők (tiszelet a kivételnek) mert nincsenek rendesen kielégítve?

Figyelt kérdés
Lehet én járok rossz helyen de mindíg olyan kedvtelenek.

jún. 9. 08:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
20%
Igen, részben, meg nem is igazán tudják ők sem, hogy mit is akarnak.
jún. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
21%
Lehet benne valami,voltam olyan nővel aki elmúlt negyven,voltak gyerekei de még nem volt orgazmusa.
jún. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

Igen, mert a szexen kívül más nem is történhet az emberrel. Ti férfiak gondoljátok, hogy a nőnek mindig a f.sz a megoldás mindenre...

És ugyanannyi búvalb.szott férfit is látni, nem tudom, miért emeled ki a nőket? Tudod az országban elég szar a megélhetés és egy általános depresszió figyelhető meg az embereknél. Ezekről még különféle statisztikákat is olvashatsz.

jún. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
A #3 férfiként igazat adok. Ráadásul ehhez jön a sok üres semmirekellő ostoba ember. Érthető hogy senkinek sincs jó kedve.
jún. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
3, Én is mint férfi, abszolút egyetértek veled.. Sajnos nehéz úgy nem búval..ottnak lenni, amikor az ember borúsnak látja a jövőt. Hosszú ideje Ausztriában élek, és már itt is egyre többen, nők, férfiak is aggódnak, mert az infláció ekkora mértéke pl itt ismeretlen volt sokáig, vagy, hogy nehéz állást találni. Gyakran tartózkodok Magyarországon és szívesen beszélgetek ismeretlen emberekkel, de azt tapasztalom, hogy mindenki vár valamire, az én korosztályom a negyvenesek tartanak attól, hogy elveszíthetik a munkahelyüket, és hogy mi lesz ha nyugdíjba mennek, vagy mi lesz a gyerekeikkel, az idősebbek pár kivételtől eltekintve napról-napra élnek, a fiatalok, meg a joövőjüktől tartanak, én amúgy velük nagyon szeretek kommunikálni, és nemtől függetlenül bátorítom őket, hogy ne hagyják magukat, ők a jövő a jövő ígérete, és jó lenne, ha hinnének magukban, számukra elég sok kihívás van, az én tini koromban, nem volt internyet, és persze ha valaki hülyeséget akart csinálni megtehette, de most "szegények" csak kapkodják a fejüket. Szóval ilyen körülmények között, nem feltétlen a szexre gondol az ember.Amúgy, szerintem a magyar nőkben, férfiakban is tök sok lehetőség van, csak elhitetik velük, hogy ők másodrendűek, alig érnek valamit, de ez nem igaz. Pl az osztrák nők meg olyan beképzeltek a nagy semmire, és annyira a pénzes pasikat keresik, hogy aki nem itt él nem tudja elképzelni, jó nem általánosítok, de nekem ez a tapasztalatom.
jún. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hogy csak ez a probléma. Viszont azt gondolom hogy ha a nőknek több orgazmusa lenne akkor biztosan jobb kedvük lenne és ez a férfiak kedvére is pozitív hatással lenne. Happy wife happy life.
jún. 9. 09:39
 7/18 anonim ***** válasza:
63%

Nem hinném, hogy összefügg a két dolog.


Nekem nagyon jó a szexuális életem a párommal, mindig van orgazmusom, ennek ellenére is búval b.szott vagyok, pontosan azért amit itt írtak többen is. Sz.r ez az ország, minek örüljek...


Kérdező az nem elég indok, hogy ki vagyok jól nyalva vagy megvagyok jól b.szva :)

jún. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
34%

Nőként mondom, hogy van benne igazság, amit a kérdező ír.


Csak itt is elég szétnézni, hány nő siránkozik, hogy a palija nem elégíti ki, csak elvárja a szexet, a szopást, de nem ad semmit.


Mikor megkérdezzük, miért hagyja, mind azt válaszolja, inkább engedi, csak essenek túl rajta.

Aztán magában gyűjti a frusztrációját, persze, hogy kihat a mindennapjaira.

Ilyenkor mindig elgondolkodom, hogy lehet valaki saját magával szemben ennyire igénytelen.


És aki azt hiszi, ez csak a szexről szól, az nagyot téved.


Ez arról szól, hogy a másik fél totálisan semmibe veszi az adott egyént, nem törődik vele, önző módon viselkedik, ami aláássa az egész párkapcsolatot.

(Ebbe nyilván beletartozik a szex is, de nem csak ennyi a dolog.)

jún. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem, a magyar alapból egy búvalbaszott nép, férfi, nő, mindenki.
jún. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45%

8. És a többiek, ez borzasztó. Ezek nem kapcsolatok, ez kb erőszak.


Mondjuk én világ életemben imádtam szexelni, adni és kapni. Orált 22 éves koromig én sem kaptam, de mindig lszptam az akkori párjaimat, sajnos. :)


De attól annyira nem keseregtem, az ilyen rossz kapcsolatokat gázár megszakítottam.


Én próbálok mindig pozitív lenni. Az ország helyzete, a politika ellenére.

Sportolni kell, találni jó hobbikat, sorozatot nézni, barátkozni, a természetet járni.


A sok szomorúság megfertozi az embert és betegeskedni fog.

Ez senkinek nem jó.



24/N

jún. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!