Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az lehet hogy azért olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehet hogy azért olyan búval b@szottak a magyar nők (tiszelet a kivételnek) mert nincsenek rendesen kielégítve?

Figyelt kérdés
Lehet én járok rossz helyen de mindíg olyan kedvtelenek.

jún. 9. 08:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Miért lett amúgy lepontozva a válaszom? Mi rosszat írtam benne?
jún. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, az én 10-es válaszom is le lett, talán azért mert nem vagyok mindig szomorú. :)


A sok rossz ellenére sem, mivel az ember nem szereti magát mérgezni.

jún. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem is szabad mindig szomorúnak lenni, és a lepontozással ne foglalkozzatok, kis pöcsök csinálják ezt, ha én egy válasszal nem értek egyet, (kivétel, ha ostoba és rasszista stb) inkább nem nyomok semmi reakciót.. De valóban meg kell találni , vagy kellene az örömöket.
jún. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

13. Kedves tőled, de ilyen ez a Gyakori közösség. :)



10

jún. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez is mekkora általánosító, szexista, lealacsonyító, szűklátókörű, nőgyűlölő kérdés.


Értjük, hogy egy szexuálisan frusztrált, mert a kutyának nem kellesz, de ezt ne vetítsd már ki a nőkre.

jún. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15. Egyébként igen, teljesen egyetértek. :)
jún. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Senior Séf ***** válasza:
100%

Nem csak a nők deprimáltak. Mindenki az. Egy csodaszép országban élünk és ahelyett, hogy körülnéznénk, mindenki a telefont buzerálja. Persze én is voltam fiatal, én is loholtam egész nap, én sem értem rá megcsodálni a ránk záporozó milliónyi áldást...

Most, nyuggerként, végre megértem rá.

jún. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
54%
Jól van már. Bezzeg régen minden jobb volt.
jún. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!