Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak nekem magas ez? F27

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem magas ez? F27

Figyelt kérdés
Egyre többször olvasok olyat vagy mondanak, hogy házas emberek szeretőt keresnek csak azért,hogy megéljék a vágyaikat. Tulajdonképpen minek jöttek össze az adott illetővel ha úgyis félre dug a másik? Ennyire fontos a szex, hogy az ember fel teszi rá a kapcsolatát? Ennyi erővel fölösleges össze jönni 2 embernek. Legyenek szeretők és ennyi. Ma már ennyire csak a szex dukál?

jún. 7. 06:44
1 2
 1/15 Miért nem utálsz? válasza:
90%

Sok kapcsolatban pl idővel romlik vagy laposodik el a szex. Ne érts félre, nem támogatom a megcsalás semmilyen formáját, de sokszor szerintem egyszerűbb megcsalni a másikat, mint költözni, esetleg új munkát keresni vagy elvállni stb.. (Legalábbis gondolom ez az oka, hogy pl nem szétmennek, hanem inkább megcsalás van. Bár nem vagyok valami szociális alkat.)


A szex pedig mindenképpen fontos egy kapcsolatban.

jún. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Csak neked magas. Az ember társas lény, de ez nem újdonság. De a mai világban az embereknek olyan és annyi preferenciájuk van, hogy már ki sem látnak tőlük. Vannak azok, akiknek szintén megvannak, de a szexuális preferenciák ezeken kívül esnek. Ergo minden mindegy ilyen téren. Házasodik, hogy ne legyen egyedül. S aztán lehet kilengedezni. Tehát sokszor se akinézet, a származás, beállítottság nem lényeges. Csak hogy otthon várja valaki.
jún. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Azért nagyon nehéz olyan partnert találni, aki tényleg mindenben klappol. Már az is jó, ha van pár közös dolog, és itt nem csak a szexet kell érteni. De az ember amúgy is változik az évek során, jöhetnek új dolgok és el is múlhatnak. Ilyenkor vagy teljesen alárendeli a vágyait a stabil kapcsolatnak (elnyomja), vagy elválik és próbál mást keresni (akivel mondjuk más jellegű problémák lesznek), vagy félredug, mert ez esetben tud konkrétan olyan partnert választani, akivel azt a konkrét vágyát megélheti. Nincs kötöttség, lehet akár több szerető is, akikkel más-más része jó a szexnek. Én az első kategóriába tartozom, soha nem csaltam meg a párom mert a kapcsolat a fontosabb számomra, de így sokmindenről lemondtam. Amúgy a válás a legrosszabb lehetőség, mert azt nem lehet rendszeresen csinálni, exisztenciálisan a legtöbb ember életébe ez nem fér bele túl gyakran.
jún. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Egyrészt a komoly kapcsolat nem a szexről szól, másrészt az elején ott is minden szuper szokott lenni, és utána romlanak el a dolgok.
jún. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

A komoly kapcsolat is igenis a szexről is szól. Egy jól működő házasságban a szex is jól kell működjön. Idővel változunk minden téren így a szexuális vágyaink is változnak.

Én úgy látom a legnagyobb gond a mai világban a kommunikáció hiánya. Őszintén kell tudni beszélni mindenről egy jól működő kapcsolatban. Bármilyen jó a kapcsolat ha a szex nem működik ott előbb utóbb megcsalás lesz.

jún. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Előbb szakítani kéne
jún. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, azzal kezdeném, hogy amit írok egyáltalán nem bántó szándékú.. Amikor ennyi idős voltam mint te, én is így gondoltam. Volt egy komoly kapcsolatom, csakhogy.. Harminc éves korunkra valami megváltozott, a csaj úgy kezelte a szexualitást, mint valami szükséges rosszat, volt olyan, hogy mivel valóban sokat dolgoztunk, de akkor is, a hétvégén egy meccs két félideje között hogy úgymondjam lerendezett, de amikor én még este szerettem volna belőle, közölte, hogy most neki már nincs hozzá kedve. Ezek után lett szeretőm, nem nem akartam, nem volt semmi extra vágyam, csak a szó eredeti értelmében szerelmeskedni szerettem volna, de elutasítást kaptam. Igen, voltunk pszichológusnál, de mikor óránként tízezerért a nő azt mondta, hogy sok türelmet kíván, és ne adjam fel, azt hittem, összetörök ott valamit. Ez egy anoním oldal, és miért kamuznék neked, vagy másnak, hidd el, amikor megismerkedtem a szeretőmmel, sokan irigykedtek, hogy de jó nekem, két punci is van az életembe, viszont azt a lelki furdalást senkinek nem kívánom. Komolyan mondom, én nem akartam senkit megcsalni.
jún. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%

Az ember gyárilag poligám!

A monogámia egy ránk erőltetett (egyházi) viselkedési forma.

jún. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
#6 tudtam hogy le leszek pontozva leszharom én nem vagyok olyan nyomorék hogy azzal maradjak aki iránt nem érzek semmit vagy rossz a kapcsolat
jún. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
#8 nem kell mindent a vallásra fogni van aki beéri egy emberrel van aki alig talál valakit magának és örül hogy legalább valakit talált van aki könnyen talál de ettől még lehet hűséges van aki meg nem hűséges van aki bele se kezd kapcsolatba mert csak szexet akar stb nem a vallás hanem emberfuggo
jún. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!