Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak nekem magas ez? F27

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem magas ez? F27

Figyelt kérdés
Egyre többször olvasok olyat vagy mondanak, hogy házas emberek szeretőt keresnek csak azért,hogy megéljék a vágyaikat. Tulajdonképpen minek jöttek össze az adott illetővel ha úgyis félre dug a másik? Ennyire fontos a szex, hogy az ember fel teszi rá a kapcsolatát? Ennyi erővel fölösleges össze jönni 2 embernek. Legyenek szeretők és ennyi. Ma már ennyire csak a szex dukál?

jún. 7. 06:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%

Valamit te nagyon nem értesz.

Akik össze jönnek egy idő után a szex már semmi nem lesz, de minden más fontos és attól még szerethetik egymást.

A család, a ház, az autó és a gyrekek meg főleg.

A szexet meg máshol találja meg az ember.

Az ember néhány év alatt is nagyon sokat változik , de 10-20 év alatt meg főleg.

" Ennyire fontos a szex, hogy az ember fel teszi rá a kapcsolatát? "

Az ilyen kapcsolatban pont nem a szex a lényeg.

Hogy legyen szex is ezért van a szerető.

jún. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezért virágzik a swinger intézménye. Látom és tapasztalom hogy egyre többen vannak ezeken a helyeken/klubokban/partykon.

Érzelmileg a párjukhoz vonzódnak, nem is akarnak ezen változtatni, csak a szexuális életüket akarják megszínesíteni/fűszerezni.

Nálunk is ez van, eszem ágában sincsen s feleségemet/lányomat/családomat elhagyni, csak valami csavar néha jól jön a szexuális életünkbe.

jún. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Senior Séf ***** válasza:
27 évesen se sikerült kinőni az idealizmusodat?
jún. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#10 vagyok , a vallás az azt mondja hogy házasság előtt nincs szex vagy a maszturbálás bűn stb de az hogy valakinek ne törd össze a szívét hogy megcsalod és játszol az érzéseivel még akkor is ha a háta mögött csinálod és nem vagy őszinte és b@szol leülni vele és megbeszélni hogy bocsi de ez nem megy hanem képes vagy hülyére venni az nem vallás szegés hanem inkább köcsögség
jún. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az elején felsoroltak közül a maszturbálás és a házasság előtti szex azt nem kötelező betartani nyugodtan lehet házasság előtt is szexelni / vagy maszturbálni... DE mást hülyére venni azt nem szabad (előző voltam )
jún. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!