Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak!Ha először bújtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak!Ha először bújtok ágyba új barátnőtökkel, akkor eszetekbe jut az,hogy előttetek hány férfi csinálhatta ugyanazt vele?

Figyelt kérdés
jún. 2. 08:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
#20 Érdekes nekem mégis van férjem. Ráadásul fiatalon kiéltem magam úgyhogy nem öreg koromra fogok megőrülni és majd orrba-szájba csalni a férjemet mint sokan akik nem éltek eleget😏
jún. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"fiatalon kiéltem magam"


Hidd el, nem minden lány ilyen ribi r*banc hajlamú ringyó...........

A legtöbb normális egy normális fiúra vágyik akivel együtt lehet boldogan ameddig csak lehet, és szerelmeskedni csodás élményeket gyűjteni együtt.

Szóval ne magadból indulj ki, mert a normális lányok többsége inkább a biztonságra vágyik és megmaradjon egy jó srác mellett. akivel izgalmas és szerelmes élet lehet.


Másrészt pedig, keresztanyám is prosti ribi volt. Sok a simp papucs férfi akinek nem jut már jobb. ők nekik jó az is.

jún. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem ez az első ami eszembe jut,de ha eszembe is jut nem zavar,inkább izgat.
jún. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!