Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak!Ha először bújtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak!Ha először bújtok ágyba új barátnőtökkel, akkor eszetekbe jut az,hogy előttetek hány férfi csinálhatta ugyanazt vele?

Figyelt kérdés
jún. 2. 08:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Nekem sem jut eszembe, hogy vajon hány nőt dugtál előttem.
jún. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Noren1989 ***** válasza:
81%
Nem, nem ez a legfőbb kérdés olyankor a fejemben.
jún. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Nem érdekel, csak ne akkor öltözzön fel éppen az előttem lévő, vagy akkor már ketten egyszerre legyünk vele. 40+F
jún. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem, ki a fenét érdekel?
jún. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
64%
Most elnézést kérek a hasonlatért minden, lánytól, nőtől a hasonlatért. De a világban bárhova ülsz is le megpihenni, téged érdekel, hogy mennyien ültek már le arra a padra? S kik ültek ott? Engem nem, mert nem érdekel! Párkapcsolatban is lehet mással, aminek nem mindig örülök, s ritkán volt ilyen kapcsolatom, de tegye, csak ne szedjen össze semmit.
jún. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem igazán érdekel
jún. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%
Nem, mert nem érdekel. Ez az ő magánügye.
jún. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
73%
A lőtéri kutyát nem érdekli ez.
jún. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
71%
Nem ez a legfontosabb,de ha eszembe jut és elmondja van benne valami izgató.
jún. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
8%

Ha barátnő, akkor ezt már jóóval ágyba bujás előtt tudnám.

Ha kettőnél több kapcsolata volt, össze sem jönnék vele. Persze, alkalmi szex azért lehet.

És ha kapcsolaton kívül szexelt már egy lány, vagy csók bármi, nálam az kizáró ok.

De szerencsére a mostani (egyben első, és remélem utolsó is) barátnőm szűz volt előttem...😙 Szóval igazán szerencsésnek mondható vagyok. És még szexi vékony szép is.

jún. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!