Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak!Ha először bújtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak!Ha először bújtok ágyba új barátnőtökkel, akkor eszetekbe jut az,hogy előttetek hány férfi csinálhatta ugyanazt vele?

Figyelt kérdés
jún. 2. 08:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
76%
Nekem eszembe szokott jutni és nagyon felizgat a gondolat .
jún. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
76%
#10: Vagy csak ezt mondta, amúgy meg a haverokkal az összes testnyílását teleélveztük már. Döntsd el melyik az igaz! ;)
jún. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
71%
Mindig gondolok rá és nagyon felizgat. Prostihoz is ugy szoktam menni, hogy megbeszélem olyan idöpontot adjon amikor nagy forgalma volt. (Van aki kiirja az idöpontjait, azt külön szoktam figyelni. Ha sok idöpontja elkelt akkor szeretek menni.)
jún. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

#12

Csak szeretnéd.😂

Olyan szűz volt hogy még magához nyúlni sem mert! Szeretnél te egy ilyen lányt.... De csak álmaidban.😂(sem)

jún. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
36%
Fáj mi, hogy neked egy végigjárt prosti jutott, az én tiszta szexi angyalomhoz képest? 🤣
jún. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
41%
Nem. Mindhárom komoly párkapcsolatomban szűz volt a lány. A harmadik ilyen kapcsolatomból lett a feleségem.
jún. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Első alkalom előtt nem szokott túlságosan foglalkoztatni, akkor csak az számít hogy milyen jó lesz az együttlét vele. Később, amikor már bizalmasabb a kapcsolat, én szoktam erre gondolni, egyrészt izgató, másrészt a "retrospektív féltékenység" bekapcsol, és az utóbbi az erősebb. Egyszer vki azt mondta, "a férfit a nő múltja érdekli, a nőt a férfi jövője".
jún. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

17:

És milyen igaz.

(Utolsó mondatod)

Mondjuk engem mondhatni a jövője is érdekel, mert nem bírom ha férfiakkal van.

jún. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

#14 Hidd el nem ez minden férfi álma. Az még persze érthető hogy szűz volt hiszen mindenkinek van egy első alkalom. De az hogy még magához nyúlni sem mert. Attól azért a párom agyf*szt kapott volna ha még azt sem tudtam volna elmondani neki felnőtt nő létemre hogy nekem mi a jó.

Mivel én már 25 voltam, a férjem pedig 30 amikor összejöttünk, nyilván tisztában voltunk vele hogy mindkettőnknek volt már több szexuális kapcsolata. Mi elmondtuk egymásnak hogy kinek hány partnere volt, de nem az ismerkedés alatt hanem később került szóba egyszer. Nyilván mindkettőnknek több is volt már de egyikőnknek sem volt extrém. Nem is érdekelt minket hogy a múltban mi volt. Annak viszont örült a párom hogy tudom mi a jó nekem és értelmesen el is tudom neki mondani, illetve hogy nem neki kellett 30 évesen megtanítania arra hogyan működik egy f*sz😏

jún. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Szerintem sok srác örülne egy olyan lánynak akit meg kell tanítani hogyan működik a f*sz.


feleségnek nem vonzó egy használt lány ;)

jún. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!