Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házas, gyerekes férfiként nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas, gyerekes férfiként nem kívánsz más nőt? Pl. kolléganőt, aki nagyon tetszik?

Figyelt kérdés

máj. 29. 21:29
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
80%

Rendben, teljesen szimpatikus vagy. Csak had legyen reményem hogy olyan nőt találok aki nem smárol másokkal, csak azért mert van gyerek és kb nem tudom elhagyni, mert akkor én lennék az önző szemét.

Oké, meg tudok bocsátani, érzelgős vagyok, lelkis, tudok nagyon szeretni, de elegem van azokból akik ezzel vissza élnek.

Azért mert van gyerek meg sok közös év és nagyon nincs kedvem szakítani ezek miatt, azzal nem kéne f.sszopó módon vissza élni és csak azért smárolgatni, merthogy úgysem szakíthatok a gyerekek miatt. F.szomat. Az egy sz.r ember aki ezzel vissza él. Tehát tudja hogy nyugodtan megcsalhat csókkal, vagy szexel, mert nem tudom elhagyni a sok közös év meg a gyerekek miatt. F.szomat, akkor se kell ezzel vissza élni, lehet tisztelni egymást, nem kib.szott r.banc lenni.

Sose mentem rá más nőjére, sose vertem át senkit, ismerkedéskor sem. Rohadtul nem érdemlem meg hogy megcsaljanak. Jó ember vagyok. Nagyon nem érdemlem meg, hogy a gyerekeim szüleje átcsesszen, merthogy úgysem hagyhatom el, mert az önzés.

Oké, lehet hogy megbocsátanék amíg felnőnek a gyerekek, de utána...

Sok szerencsét, nagyszerű ember vagy hogy ennyire hűséges vagy. Szeretem a hozzád hasonlókat. ❤️

jún. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

"Csak azért mert van gyerek és kb nem tudom elhagyni, mert akkor én lennék az önző szemét."

Hidd el, a legtöbb ember, ha beindul, nem fog arra gondolni, hogy mi lesz a gyerekekkel.

Egyébként nem kell eltűrni, ki lehet lépni a kapcsolatból.

Nagyon nem mindegy, hogy mi történt, hányszor, miért. Ha valaki azt mondja, hogy ez természetes, és ezt el kell tűrni, hát ez nem igaz.

Ha éppen rossz passzban van a házasság, sokat veszekedtek, és a párodat megkörnyékezi valaki, megeshet. De aki szándékosan keresi az ilyen alkalmakat, az semmiképp nem érdemel bocsánatot.

jún. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

"Ha éppen rossz passzban van a házasság, sokat veszekedtek, és a párodat megkörnyékezi valaki, megeshet."

Vannak emberek akik akkor is hűségesek maradnak, mert a tartásuk olyan erős, meghát tükörbe nézni jobb érzés ha becsületes vagyok. Én akkor is hűséges akarok lenni ha nem jó a kapcsolat. Nem akarok egy embert így megbántani és az embereknek csalódást okozni.

jún. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

#31 voltam. Bocs a stílusért, rossz lelki állapotban voltam, már nem tudom átírni szerényebbre.

Szóval haragudtam a hűtlenekre akik olyanokat vernek át akik sosem voltak hűtlenek, más párjára sem mentek rá... Na mindegy. Én hiszek a megbocsátásban, nem biztos hogy szakítanék, de a józan eszem azt mondja hogyha nagyon szetet és tisztel és erkölcsös, nem ver át, akkor hűséges lenne. Itt komoly jelleműekre gondolok, akik pl undorodnak a hűtlenségtől és nem akarnak olyanná válni.

jún. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%

"Vannak emberek akik akkor is hűségesek maradnak, mert a tartásuk olyan erős, meghát tükörbe nézni jobb érzés ha becsületes vagyok. Én akkor is hűséges akarok lenni ha nem jó a kapcsolat. Nem akarok egy embert így megbántani és az embereknek csalódást okozni."

Szuper, hogy te ilyen tökéletes vagy, sajnos nem mindenki ilyen, nem véletlen vannak válások. Én csak azt mondom, ha valaki otthon azt érzi, hogy nem becsülik meg, akkor könnyebben enged a csábításnak. Amikor ilyen könnyedén kimondják itt a 16 évesek, hogy a megcsalás soha nem bocsánatos bűn, akkor azért ezt is érdemes végiggondolni. Mit kapott attól a másik embertől, amit én nem adtam meg neki?

Vagy az is előfordulhat, hogy csupán egy olyan ember, aki azt gondolja, hogy ez neki jár. Na, ebben az esetben nincs miről beszélni.

jún. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

#33 voltam.

Nem vagyok tökéletes.

Csak azt mondom hogy nem akarok hűtlenséget a kapcsolatomban harminc éves elmúltam.


Mit kapott attól a másik embertől amit tőlem nem?

Őszintén ismerkedek, nem titkolom milyen vagyok. Tudja hogy mit tud kapni tőlem és mit nem. Ezután döntse el hogy akar e engem, hűséges tud e lenni.

Meg lehet beszélni hogy én magamnak való vagyok, otthon ülős, velem milyen élete lehet pl unalmas.

Csak azt kérem hogy ha úgy dönt akar a párom lenni akkor ne csaljon meg unalmában, mert tudja mit vállalt ha engem választott.

jún. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Látom elbeszélünk egymás mellett.

"Ne csaljon meg unalmában."

Szerinted azért hűtlenek az emberek, mert unatkoznak?

Hagyjuk.

jún. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Van aki arra fogja a hűtlenségét hogy nem csak rossz a kapcsolat, de unalmas is pl én szinte semmit nem szeretek csinálni, magamnak való vagyok, otthon ülős.

Olyan vagyok amilyen. Igyekezni fogok hogy ha lesz párocskám akkor boldog legyen.

jún. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

"Szerinted azért hűtlenek az emberek, mert unatkoznak?"

Úgy értettem hogy unatkozik, hogy izgalomra vágyik, kiélni magát, a párja meg egy unalmas személy akit már sok éve un. Van aki rá fogja hogy ezért volt hűtlen.

Nem mondom hogy ez mentség, csak leírtam hogy vannak ilyen emberek.

jún. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy teljesen értelmetlen vita.

Te azt írod, hogy tökéletes jellem vagy, soha nem lépnél félre, még akkor sem, ha esetleg már elhidegültetek egymástól a pároddal. Értelek.

Fel vagy háborodva, mert nem minden ember ilyen. Pedig nem mindenki egyforma.

Én meg azt mondom, hogy nem minden fekete-fehér. Ha történik egy félrelépés, mérlegelni kell, hogy mi történt, miért történt. Nyilván az lenne az ideális, ha nem történt volna meg, de lehet, hogy túl sok mindent veszítenél egy válással. Tudom, hogy mindenki marhára önérzetes, és a pénz nem számít, de lehet, hogy mégsem lenne észszerű dolog a gyerekeiddel együtt a híd alá költözni, mert te annyira megsértődtél.

És ezt nem azért írom, mert én léptem félre. Soha nem léptem félre, és nem is szándékozom. A férjem sem tette. De az a helyzet, hogy erre nem lehet biztosítást kötni.

Nekem elváltak a szüleim, és miután anyám beadta a válókeresetet, apám békülni akart. Nem jött be neki, elköltöztünk, aztán anyámat kirúgták a munkahelyéről. Nyomorogtunk, nem volt pénzünk tűzifára. Apám segítette ki többször, de csak miattunk. Én azt gondolom, hogy ez anyám részéről oltári nagy önzés volt. Volt 2 gyereke, akikért felelősséggel tartozott, ezt is mérlegelni kellett volna, amikor összecsomagolt. A nagymama is megmondta neki, hogy gondolja végig, hogy miből fogja felnevelni a gyerekeit. Erre ő azt mondta, hogy nem lesz a gyerekei mártírja. Ja, köszi szépen.

(Bár azt nem tudom, hogy történt-e megcsalás, mindkettő állította, hogy a másik félrelépett, de szerintem ebben egyik sem volt biztos.)

jún. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!