Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ütleti úton vagyok egy kollega...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ütleti úton vagyok egy kolleganőmmel, aki nagyon tetszik mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon jóban lettünk, hétfőn jöttünk, nekem van párom neki családja. De annyi forr köztünk a levegő, este együtt iszogattunk, és nagyon nehezen fogtam vissza magam. Nem szabadna így éreznem mert egyikünk sem szabad, de tudom hogy ő is ugyan ezt érzi mert mondta is. (Biszex) szerintetek? Engedjek a vágyaknak??
2018. okt. 24. 17:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Ezt talán vele beszéld meg

Mi honnan tudjuk?

2018. okt. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
Engedj! Megbánnád ha nem
2018. okt. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%

Miért pontoztok le? Tök egyértelmű hogy ő is szeretné ha lenne valami, azért tette fel a kérdést, hogy megerősítést kapjon.

A helyében én belemennék. Lefogadom az erkölcscsősz lepontozóim is, csak osztják itt a pirospacsikat mint akik templomba járnak minden vasárnap.

Attól mert nem értünk egyet nem hiszem hogy a válaszom “nem hasznos”.

2018. okt. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Szia szerintem finoman vezesd rá a dologra:) ha ő is akarja akkor mi az akadálya?
2018. okt. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem pontoztam le senkit, de szerintem a kérdezőnek azt sem ártana mérlegelnie, nem inkább azt bánná-e meg, ha engedne a vágyainak és megcsalná a párját. Az ő döntése, mennyire fontos neki, tudna-e utána a szemébe nézni. Nem lehet egyik félnél sem makulátlan a kapcsolat, ha ez a dillemma felmerül. Ha valakit igazán szeretek, legyen bármennyire vonzó egy kaland, képtelen lennék ilyet megtenni.
2018. okt. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ne hogy ki hagyd!!!Elképzelel mit csinálnál vele!!!Gondolom elég nedves leszel olyankor??

31(N

2018. okt. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én nem lennék képes megtenni, ha lenne párom, pláne nem egy CSALÁDOS emberrel.


De ez nem az én dolgom.

2018. okt. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%

Undorítóak itt egyesek :)

elvárják sokan az igaz szerelmet és sokszor ők azok aki félrelépnek..pff szánalmas

tisztelet a kivételnek.

2018. okt. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad, hogy neked barátnőd van, vagy hetero kapcsolatban vagy, bár mondjuk a végkimenetel szempontjából majdnem mindegy.


A munkahelyi kapcsolat szerintem eleg zűrös, én nem mennék bele, ha nem lenne párom, akkor sem. Az meg a masik, hogy szerintem te sem örülnél, ha a párod félrelépne.

2018. okt. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem egyáltalán ez miért kérdés ha mindkettőtöknek van valakije sőt neki családja..
2018. okt. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!