Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ütleti úton vagyok egy kollega...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ütleti úton vagyok egy kolleganőmmel, aki nagyon tetszik mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon jóban lettünk, hétfőn jöttünk, nekem van párom neki családja. De annyi forr köztünk a levegő, este együtt iszogattunk, és nagyon nehezen fogtam vissza magam. Nem szabadna így éreznem mert egyikünk sem szabad, de tudom hogy ő is ugyan ezt érzi mert mondta is. (Biszex) szerintetek? Engedjek a vágyaknak??
2018. okt. 24. 17:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hát kérdező...

A párod jobbat érdemelne mint te. Könnyűvérű nőcske lehetsz, ha ilyen könnyen belemennél .

De hát te tudod, nem az én lelkiismeretem fog furdalni, bár lehet a tied nem furdalna, ha bele is mennél ebbe.


De te tudod... akkor is gerinctelenség úgy kalandozni valakivel, hogy van párod a másik félnek meg családja van.

Nyilván nem szereted annyira a párod, ha már ilyen vágyak merültek fel benned.


Az ilyen emberek nyugodtan kerüljenek el engem !:)))

2018. okt. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Azért fsza lesz, ha visszaértek, megbánjátok, és mégis minden nap egymást kell bámuljátok az irodában...
2018. okt. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha jól értelmezem mindketten nők vagytok?

Akkor sztem ez nem megcsalás4 Miért lenne?

2018. okt. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Nem tortent meg :)
2018. okt. 26. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!