Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házas, gyerekes férfiként nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas, gyerekes férfiként nem kívánsz más nőt? Pl. kolléganőt, aki nagyon tetszik?

Figyelt kérdés

máj. 29. 21:29
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem a házasok is kívánnak mást.
máj. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
Dehogyisnem.
máj. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

Inkább úgy tegyük fel a kérdést, ki nem???

De ez még csak nem is házasság kérdése...🤔

máj. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Végre a 13-as kimondta...
máj. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek megkivanhatnak masokat, biztos vagyok benne, hogy a felesegek is csorgatjak valakire a nyalukat. Ez van, de ez nem jekent spontan megcsalast.
máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
Így van, azért mert valaki házas még ugyanúgy nyitott szemmel jár. A megcsalás elhatározás kérdése.
jún. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%

Pont ahogy mondjátok, a nőknél is előfordul. Nekem nőként is tetszett már meg más a 21 éves házasságom alatt, de mindig visszafogtam magam.

Azért a megcsalás nem egyik pillanatról a másikra történik. Szemezgetés, flörtölés, meghív egy kávéra, stb. Azért több lépésből áll, mire eljuttok az ágyig, és akármelyik lépésnél lehet nemet mondani. Már ha valaki ellen akar állni.

Amúgy nekem most is nagyon tetszik valaki, remélem nem veszi észre rajtam, mert egyébként nem akarok félrelépni.Ennyi idő után már túl sokat veszítenék. Anyagilag és lelkileg is.

jún. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

17 nagyon szimpatikus. Ezért utálom a megcsalást, oda egy folyamat vezet, és ezt pontosan tudja aki benne van, de még nem jutott megcsalásig.

Ugye a szájra puszi és tapizás is megcsalásnak számít? Azt mondod 21 év alatt ez sem fordult elő?

Nagyon jó érzés ha vannak ilyenek akik tényleg nem szemétkednek a párjukkal.

Nekem az is megcsalás ha a seggét hagyja megfogni.

jún. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

Házasság előtt is hűséges voltál?

Olyan is van aki vagánykodik hogy sose lépett félre mióta házas, de amikor még csak párkapcsolat volt akkor megdugatta magát az szerintem menjen a pics.. Én olyan nőt akarok aki mindig hűséges volt.

jún. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
35%

Jóhogy vágyom rá. Alakul is a dolog. Mondjuk rendszeres titkos szexkapcsi lesz ha minden klappol... Pótlék az asszony mellet.

"Férfi ember lehet boldog, csak az aszszony meg ne tudja..."

jún. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!