Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kifogtam az egyetlen tág...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifogtam az egyetlen tág kínai lányt?

Figyelt kérdés
Kisfarku létemre kifogtam év elején egy kinai lanyt (magyarul beszel) megorultem hogy vegre itt az én időm, neki biztos nem kell hatalmas farok. Erre amikor odajutottunk tocsogott a nedvességtől és alig ereztem valamit. Na most vagy kifogtam az egyetlen tág lányt vagy nagyon szerencsétlenek a kínai lányok az ottani férfiakkal. Ugyanis átlag kínai méretem van. Tehát ha mégse igaz a sztereotípia miszerint szűkebb egy kínai lány akkor sajnálni kéne az ottani lányokat?
máj. 29. 09:30
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Én 2 gyereket szültem még sem vagyok tág, sőt. 3 perc alatt elmegy bennem a párom, ha úgy akarom. Ez hülyeség, h a sok európai kitágította...

Az meg h nagyon nedves, inkább örülnél neki, h sikerült felizgatnod, pedig látom nem vagy a legélesebb kés a fiókban, jó, hogy nem az ő hibája, h annyira kicsi a farkad, h nem éreztél semmit. Eszem megáll.

máj. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
31-es senki se mondta hogy hibas lenne de teny hogy tagabb mint az atlag azsiai lany ezt megfejtettuk itt
máj. 29. 17:53
 33/37 anonim ***** válasza:
Nem tudod hogy tagabb e ,mert nem voltal mas azsiai lannyal
máj. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim válasza:
Kamu kérdés.
máj. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
33# De te nem érted, mert a google azt írja hogy a kínai pasiknak rövidebb a péniszük, így az összes ázsiai csaj szűk. Kivéve ezt az egyet. 😅
máj. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
35-os de akkor fejtsd mar meg a sztorit. Azt ismerjuk mar el hogy a kinai peniszmeret atlagban 12 korul van, ez teny. A lanyoknak ezekszerint ugyanolyan a huvelymeretuk mint az europaiaknak atlagban, tehat akkor ezekszerint a vilag legszerencsetlenebb noi a kinaiak, mert nehezebben kapnak nagyot. Vagy ami szerintem tortent hogy sokkal ritkabb a tagabb kinai lany es egy olyat fogtam ki
máj. 29. 21:42
 37/37 anonim ***** válasza:

Haver!

Melyik részét nem érted annak, hogy a hüvely alkalmazkodik?

Elsőnek úgy, hogy kitágul. Akkor könnyű bedugni.

Utána - ha tovább izgatod - összehúzódik a külső része a méretedre. Na, ez maradt el nálad. Túl nedves volt, valószínűleg azért nem érzett semmit.

máj. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!