Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kifogtam az egyetlen tág...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifogtam az egyetlen tág kínai lányt?

Figyelt kérdés
Kisfarku létemre kifogtam év elején egy kinai lanyt (magyarul beszel) megorultem hogy vegre itt az én időm, neki biztos nem kell hatalmas farok. Erre amikor odajutottunk tocsogott a nedvességtől és alig ereztem valamit. Na most vagy kifogtam az egyetlen tág lányt vagy nagyon szerencsétlenek a kínai lányok az ottani férfiakkal. Ugyanis átlag kínai méretem van. Tehát ha mégse igaz a sztereotípia miszerint szűkebb egy kínai lány akkor sajnálni kéne az ottani lányokat?
máj. 29. 09:30
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
98%
A legtöbb ilyen baromság csak sztereotípia. Tudom nehéz befogadni..
máj. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Viszont a kinai atlag peniszmeret az nem sztereotipia, tehat akkor megszivták az ottani lányok
máj. 29. 09:33
 3/37 anonim ***** válasza:
85%

Te legalább kifogtál egy kínai lányt! Ez is már fél siker! Nekem is régóta vágyam, mert nagyon tetszenek! :)

A méretekről csak annyit, hogy mindenhol vannak kisebbek/nagyobbak az átlagnál! Pl. láttam már fekete hapsit is kis cerkával, meg fiatal kínai srácot nagy (lógva 13-14 centis) húsfarokkal. Nyilván a vaginák sem egyformák! Függetlenül a nemzetiségtől/rasztól...

máj. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
69%
Mekkora?
máj. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
94%

Tudod, a hüvely mérete változik. Sikerült rendesen felizgatni, akkor így indulnak a dolgok.

Annyira viszont nem volt jó neki, hogy össze is szűküljön.

máj. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
De milyen gyakran szoktál kínaiban vásárolni?
máj. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
26%

lehet már kitágitották az europaiak. de igen a kinaik hozza kell legyenek szokva a kisfarokhoz, mert ott kicsi a többségnek.

ha magyarul beszél az is lehet van benne magyar vér, és ezert tág.

hány cm magas? az is lehet a probléma, hogy magas. alacsonyat keress ne magasat

a másik pedig, nem számit egy lánynak hogy nagy legyen. :D az csak jó érzés ha kitölti a bejáratot, de ennyi. ettől elélvezni nem fognak. kivül kell izgatni és ugy éveznek el tehát a behatolás nem szükséges

vibrátorral is lehet miközben benne vagy ;)

máj. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
72%
Azért mert ő egy kínai lány, itt él Magyarországon. Ki tudja hány magyar pasival volt vagy négerrel vagy bármilyennel. Sőt a magyar lányok között is van szűkebb meg tágabb. Amúgy meg ha te is azt mondod magadról kicsi a fütykös, akkor ebben az esetben sem a lány volt a tág. Sorry. :)
máj. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
7-es 100% kinai állampolgár nulla magyar vérrel. Sok europai fiuval volt elottem. Magasabb az atlagnal 171 korul van. Egy klasszikus pici alkatu kinaban elo kinai lehet mas elmeny lenne
máj. 29. 10:09
 10/37 anonim ***** válasza:
88%

Nincs olyan hogy kitágítanak valakit ne írj hülyeségeket. A szüléstől max de szextől nem


Ott is biztos van átlag feletti pénisz, átlag feletti hüvely is előfordulhat. Vagy csak az extra nedvesség miatt gondolod így.

máj. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!