Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kifogtam az egyetlen tág...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifogtam az egyetlen tág kínai lányt?

Figyelt kérdés
Kisfarku létemre kifogtam év elején egy kinai lanyt (magyarul beszel) megorultem hogy vegre itt az én időm, neki biztos nem kell hatalmas farok. Erre amikor odajutottunk tocsogott a nedvességtől és alig ereztem valamit. Na most vagy kifogtam az egyetlen tág lányt vagy nagyon szerencsétlenek a kínai lányok az ottani férfiakkal. Ugyanis átlag kínai méretem van. Tehát ha mégse igaz a sztereotípia miszerint szűkebb egy kínai lány akkor sajnálni kéne az ottani lányokat?
máj. 29. 09:30
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

"ha magyarul beszél az is lehet van benne magyar vér, és ezert tág"

Szerinted, csak azert tag valaki, mert feher? Attol, hogy azsiai nem jelenti azt, hogy szukebb mint minden mas rassz. A te logikad szerint akkor a neger szuz nok tagabbak, mint egy europai nem szuz lany, csak amiatt mert ott a pasiknak nagyobb van...

máj. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Meg azért el kellene gondolkozni azon, ha te több csajból se éreztél eddig semmit, nem hinném ,hogy ebből az összes csaj tág lett volna. Inkább a te méreted túl vékony, ennyi az egész.
máj. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

22-es volt olyan lany akinek kifejezetten vastag volt es alig ment be. Azok inkabb kisebb vekonyabb alkatu lanyok voltak, de teny h olyan is volt utobbi idoben ahol kicsinek ereztem. A vastagsaga meg mindig atlagos, nem egy ceruza, hosszra kisebb.


21 marpedig valoban tagabbak genetikailag alapbol az afrikai nok, evolucios okok miatt. Ha nem igy lenne akkor nem lenne az afrikai penisz atlag olyan nagy

máj. 29. 10:29
 24/37 anonim ***** válasza:
szerintem az afriaknak nem nagy, csak a magas niggereknek
máj. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Olyan sok afrikaival voltal, hogy ezt ki mered jelenteni? A logikad szar, mar abban is latszik, hogy akivel voltal azsiai lany nem egy ceruza lyuk volt. Minden lany masabb belul...
máj. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Most rákerestem a googleba, mekkora az átlag kínai péniszméret. 8,5 centit írt. Mostmár értem minek nekik az a rengeteg segédeszköz. 😄

A lényeg annyi hogy azért mert kinában kisebb a pénisz átlag hosszúsága, attól még azok a nők se egyformák. Úgy mint a magyar nők se. És az nem azért van mert ott 8,5 centi az átlag méret. Milyen vastag vagy?

máj. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Ha kinaban 12 az atlag akkor evezredek alatt a huvely merete alkalmazkodik hozza. Ha hirtelen a kinai ferfiak afrikaiva valtoznanak akkor a legtobb kinai lany tul szuk lenne hozzajuk es nagynak ereznek (nyilvan kennenek kivetelek). Ha veszunk egy olyan afrikai orszagot ahol 17-8 az atlag es hirtelen mindenki kisfarku lenne akkor szokatlan lenne ugyanugy az kttani noknek mivel evezredek alatt evolucios okokbol a nagyobbhoz alkalmazkodott a huvelyuk. Nem hallottal meg evoluciorol es genetikarol? Pl ket fekete embernek nem szulethet feher gyereke, logikus..
máj. 29. 10:40
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

Túl tocsogós sem jó...

Hidd el, egy viszonylag szűkebb nőt sem érzel annyira,ha túl nedves.

Tapasztalat.

máj. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ilyenkor erdemes kicsit attorolni parszor, hogy nagyobb legyen a "tapadas", de azert meg ne sertsd fel a lanyt.
máj. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim válasza:
Csupasz neki, vagy szőrös?
máj. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!