Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kifogtam az egyetlen tág...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifogtam az egyetlen tág kínai lányt?

Figyelt kérdés
Kisfarku létemre kifogtam év elején egy kinai lanyt (magyarul beszel) megorultem hogy vegre itt az én időm, neki biztos nem kell hatalmas farok. Erre amikor odajutottunk tocsogott a nedvességtől és alig ereztem valamit. Na most vagy kifogtam az egyetlen tág lányt vagy nagyon szerencsétlenek a kínai lányok az ottani férfiakkal. Ugyanis átlag kínai méretem van. Tehát ha mégse igaz a sztereotípia miszerint szűkebb egy kínai lány akkor sajnálni kéne az ottani lányokat?
máj. 29. 09:30
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
91%

7# Azért tág mert van benne magyar vér? 😂😂😂

Alacsony legyen, ne magas?

Kitágították az Európaiak?

Te még szűz vagy, vagy ennyire buta vagy tényleg?

máj. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
8-as de igen o volt a tag az aranyokat nezve. Kinaban az atlag felso reszehez tartozik a meretem szoval nem ertelek. Igen a magyaroknal az atlagot eppenhogy surolja ez esetben jogos lenne hogy az enyem a kicsi egy magyar lanynak.
máj. 29. 10:11
 13/37 A kérdező kommentje:
Pontositva egy kicsit nagyobb az enyem a kinai atlagnal most neztem ra ott mekkora is
máj. 29. 10:14
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
12# De ezt te honnan tudod? Onnan hogy ezt írták a neten? :D Plusz valaki nem azért lesz tág mert nagy farokkal kefél, többnyire ez genetika. Van aki már szűz lányként is tágabb, mint az aki már évek óta él nemi életet. Ne írjatok már hülyeségeket.
máj. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Arról már nem is beszélek, hogy tágnak azért érezhetted mert neked vékony a farkad és nem azért mert rövid. Vagy te ezt a statisztikát is nyomon követed? Melyik országban mekkora a pöcs átmérő? 😅
máj. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Ember ha itt el nem a kinai meretekkel csinalta, hanem magyarral.
máj. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

“Magasabb az atlagnal 171 korul van.“

hát ez a baj. magas lánynak magas f–sz kell.

de abban is van igazság hogy lehet ő ilyen kitágulós fajta. meg már sok uborka volt benne.

máj. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
En ezt nem allitottam hogy kitágitották. Szerintem szimplan csak genetikailag tagabb a kinai atlagnal ahogy magasabb is naluk. Ritka de van ilyen naluk is ezekszerint
máj. 29. 10:17
 19/37 anonim ***** válasza:

Itt meg 13-15 cm az átlag mégis egy 20 centissel szexeltem először és most nagyon is élvezem a 15 centit


Statisztikákkal való dobálózás helyett inkább foglalkozz a valósággal. Így jártál. "Fúj kínai csaj milyen tág volt brühühü" Elmehetsz a búsba hisztis kisgyerek

máj. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
15 a vastagsagot engedjuk el. Ott sokkal inkabb ervenyes az atlagmeret, ritka a feltunoen vastag. Szoval az en esetemben kozepes/normalis a vastagsaga.
máj. 29. 10:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!