Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, szerintetek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szerintetek egy ilyen fantázia lehet izgató?:)

Figyelt kérdés

(Egy válaszban ezt már leírtam, csak többen reagáltak ezért elgondolkoztam:))

Szóval van egy olyan vágyam/ fantáziám, hogy kora 19. századi ruhákban vagyunk, friss házasok vagyunk, némi távolságtartással, magázódás, ilyesmi. Én egy teljesen tapasztalatlan és “tudatlan” szűz lány vagyok, és a nászéjszakát játszuk el, ahol a férfi bevezet a testiség világába. Kedves, gyengéd, tanítgat, türelmes velem. Kérdezi, hogy hogyan jó, de én zavarban vagyok, úgyhogy megnyugtat, hogy legyek őszinte nyugodtan. Megtanítja azt is, neki hogyan jó a szopás, óvatosan hatol be, mert ugye szűz vagyok.:) Szerintetek ebbe férfiként is lehet élvezet? (Amúgy nem vagyok szűz, de a játék alatt szeretném, ha teljesen úgy lennék kezelve.😅) 20N



máj. 27. 09:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
30%

Elsőre izgató, utána második alkalommal úgy megdugnám az ilyen csajt, hogy nem tudná,hol van!

Imádom az ilyen nőket 😍

máj. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
64%
Én minden alkalommal tanítgatnálak, mintha nem is lett volna előző :)
máj. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Izgatónak nem nevezném, de simán benne lennék, egyáltalán nem okozna gondot a kivitelezése. Még tetszene is, de hogy izgató lenne, az túlzás.
jún. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Bájos, én benne lennék. (47/F)
jún. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!