Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, szerintetek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szerintetek egy ilyen fantázia lehet izgató?:)

Figyelt kérdés

(Egy válaszban ezt már leírtam, csak többen reagáltak ezért elgondolkoztam:))

Szóval van egy olyan vágyam/ fantáziám, hogy kora 19. századi ruhákban vagyunk, friss házasok vagyunk, némi távolságtartással, magázódás, ilyesmi. Én egy teljesen tapasztalatlan és “tudatlan” szűz lány vagyok, és a nászéjszakát játszuk el, ahol a férfi bevezet a testiség világába. Kedves, gyengéd, tanítgat, türelmes velem. Kérdezi, hogy hogyan jó, de én zavarban vagyok, úgyhogy megnyugtat, hogy legyek őszinte nyugodtan. Megtanítja azt is, neki hogyan jó a szopás, óvatosan hatol be, mert ugye szűz vagyok.:) Szerintetek ebbe férfiként is lehet élvezet? (Amúgy nem vagyok szűz, de a játék alatt szeretném, ha teljesen úgy lennék kezelve.😅) 20N



máj. 27. 09:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem izgató mivel lényegében egy szűzzel való szexben az a jó ha a saját izlésemnek megfelelőn tanítom ki a lányt és vezetem be a dolgokba, de ha tapasztalt akkor már más férfiak alakították ki hogy miket szeret és hogyan.


Ebben az esetben meg kb olyan mintha szűz lenne a lány és én írányítanám vezetném be azt csinálná úgy ahogy én akarom, és valóban izgalmas a háttértörténet nagyon, a szerepjáték része.


Az öltözet része viszont nem igazán érdekel (túl macerás, egyáltalán nem is tudom akkor mi volt a divat)

máj. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem, jól hangzik férfi szemmel is ez a fantázia!

Szívesen játszanék ilyen szerepjátékot!

49f.

máj. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Korábban nem gondoltam volna, hogy érdekelne ilyen, de pár hete néztem a netflixen a Bridgerton családról szóló sorozatot, és valahogy kezd bejönni az a stílus.
máj. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, hogy félénk lennél, vagy kíváncsi.
máj. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon imádnám! :)

31F

máj. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#4 lehet valaki félénk, DE kíváncsi:)
máj. 27. 10:09
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet benne, igen. Sok pasinak bejöhet az ilyesmi.. de szerintem fel lehetne még kicsit úgymond "hevíteni" ezt.
máj. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7 és hogy hevítenéd?
máj. 27. 10:18
 9/14 anonim ***** válasza:
45%
Szeretem a fantaziadús lányokat. Lenne ötletem...😄
máj. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%

#8


Szóban elhangzott dolgokkal például.. de én ilyet nyilvánosan nem írok le.

máj. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!