Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagymellű szép nők milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagymellű szép nők milyen igényeitek vannak a partnereitek terén?

Figyelt kérdés
máj. 20. 10:28
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Dehogynem rád meg a többi nőre. Ha a te nedvesedésedet pl a diploma adja( 1 inteligencia mérőfok alapja), ott valami nincs rendben. Amíg te és a többi nő nem teljesíti be 2 nemi oldalra való tekintettel az öröm èrzeteket, csak mindent az összejöveteltől kezdve a haszonelvűséghez köthető körülmények hiányával hiúsít meg, addig se kapcsolat, se odaadás semmi nem fog jutni sok embernek a magadfajta emberféle miatt.


Veletek sok gond van manapság. Szerintem érted a cèlzást.

máj. 20. 18:18
 22/25 anonim ***** válasza:
1 szót nem értek abból, amit mondasz. Semmilyen célzást nem értek. Így nehéz beszélgetni.
máj. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

18 hát részemről is befejeztem ezt a kis szóváltást, de azért na, a 19 -es hozzászólás a kérdező hozzászólása valahogy azért feltette az í -re a pontot 😊

A 21 es hozzászólás valóban kissé körmönfontra sikerült, de szerintem röviden szólva itt most aranyásónak titulát téged a kérdező. De részemről én itt most kiszálltam.

máj. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy 22-es !!!!!!!
máj. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

23: Jól írod. Kb igen. A nemi élet megélésétől nagyon messze áll az a nőkkel szemben, aki nem tud mostanság a haszonelvűséggel összefüggő körülményben közrejátszani.

Én elhiszem hogy fontos az intelligencia, nem ezzel van a gond. De az ilyen részletekben való terjeszkedésben a női logikát meg kell nézni, hogy az hova vezet.


A biológia szükséglet, ha van, az úgy egészséges a női oldalon is.

A társas kapcsolat akarása, a nemi élet megléte , kialakulása.

Ehhez pozitív belső én szükséges. Elkorcsosult lélekkel ez nem fog menni.


Ha diploma, tervezés, meg ambíciók kellenek ahhoz, hogy a nő kapcsolódjon egészséges módon valakinek az életéhez, akkor ez nem társas kapcsolatról, hanem érdekszerűségről szól, lehetséges biztosítékok kiépítéséről.

máj. 20. 19:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!