Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagymellű szép nők milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagymellű szép nők milyen igényeitek vannak a partnereitek terén?

Figyelt kérdés
máj. 20. 10:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
9 es vagyok 10 -ek! Hát jah a 8 as, meg a 3 -as szerint, Te labdába sem rúghatsz barátom :)
máj. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

#9 a diploma arra való, hogy az "elhejezkedni" szót megtanuld helyesen leírni. Erre való az iskolapad. Nekem személy szerint nagyon elmegy a kedvem az olyan férfiaktòl, akik megsértődnek a személyes preferenciáimon, és még a saját nyelvüket se ismerik. Egyszerűen a műveltség, az általános ismeretek nagyon szexik.


Amúgy meg nyíltan vállalom, hogy magasak az elvárásaim. Hiszen mint nő és mint ember, én is sok mindent tudok nyújtani a másiknak. Csak olyat várok el a másiktól, amit én is tudok adni.

máj. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

No ha már kötözködni tetszik hát nem voltam rest ellenőrizni a szót : elhelyezkedni. Na most az a szitu, hogy a World szövegszerkesztő szerint is, a google kereső szerint is,( Merthogy keresési javaslatként kijavította a szót.) valamint a httpsw.helyesiras.mta.hu

oldal szerint is az ly a megfelelő betű. De sebaj! Na jó azért picit most kacagok :) De csak kicsit ígérem 😊

Ja és 9 es voltam!

máj. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

"Holott az csak azt jelenti a pasas sokat ült az iskolapadban, és ha nem sikerül elhejezkednie, akkor talán talál valamit, de akkor meg le sem szarják a magadfajták"


Tőled idéztem🤦🏾‍♀️ azért írtam idézőjelben. Te írtad el, ezért akadtam ki. Nekem nem kell sehol se utánanéznem, mert én sokat ültem az iskolapadban. Látod, pont ezért nem fog a két világ soha egyesülni. Én ezt nem bírnám, hogy mégcsak meg se érted, amit mondani akarok.

máj. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Ok én hibáztam, beismerem! Hogy miért nem javitotta azt a szövegszerkesztő azt nem értem, de hát ez van!

Mea culpa! Mea culpa

A latin az megy ?

Tudod mikor fog a két világ egyesülni? Ha jön majd az életedbe, egy izomkolosszus pasas! Aki elveszi az eszed. Hidd el akkor nem az fog számítani hogy van e diplomája vagy sem 😊

máj. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

#15 nem tudok latinul, jövő évtől tananyag. És nem vagyok hajlandó ilyen módon versenyezgetni. Tudok 3 nyelven, de nem fogok neked itt mindent összekvarattyolni ógermánul, mert nem ebben mérem az intelligenciát. Ettől csak gyerekesebb lesz a másik a szememben.

És nem jönnek be az izmok így üresen. Legyen elhízott, alacsony és kopasz kicsi farokkal, ha cserébe tisztelni tudom, mint férfit. Fogd fel légyszíves, hogy vannak nők, közöttük én is, akik az intelligenciára nedvesednek be. Nem a magamutogató, gyerekes, tervek és ambíciók nélküli halférfiakra.

máj. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%

A latin mea culpa kifejezés szó szerinti jelentése "az én vétkem", amit a hétköznapokban egy hiba beismerésekor mondják. Gyakran használják "mea culpa, mea maxima culpa" ("az én vétkem, az én igen nagy vétkem") formában is.


A szófordulat a katolikus liturgiának a része: a mise alatt a hívők mellveregetés közben ezekkel a szavakkal ismerik be bűneiket.

máj. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
#17 én itt ezt a beszélgetést befejeztem. Nagymellű nőként az az igényem, hogy több kioktató szöveget ne küldjél, és keress valaki olyat, aki hozzád való. Én is ezt fogom tenni.
máj. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

De nem kell mindenkiben a jövőbeni fejőstehén társatokat látni, hogy ezért már ugyebár le is feküdjetek, mert éppen ezért már kedvetek tartja. Tudni kellene úgy megnyìlni a világ felé nőként és meglátni a szépet és a jót úgy, hogy a haszonelvűséghez köthető körülmények nincsenek jelen. Egyéni tapasztalatból rájöttem, hogy újabban vagy lehet globálisan nem is újabban, de se pénzért se pénz nélkül nem fekszenek a nők. Mert arra várnak hogy vagyonmegosztás részesei lehessenek és behurcoljanak valakihez. De ezt nem árulják el hanem idegrendszert piszkálnak toxikálva addig míg valaki revansot nem vesz rajtuk.

Ilyen esetekben hiába van egyeseknek pénzük. Ilyen szituációt nem biztos hogy felkínálnak, kellene hogy nagy kaliberű elköteleződés és vagyon gyarapítás nélkül is lehessen köze az embernek egy nőhöz vagy több nőhöz.


Drága tervekhez meg ambiciók meglétéhez kötöd azt, hogy mikor és kinek fekszel és hol veszel részt teljes értékű emberként egy 2 fél között kialakuló "kapcsolatban"?


Máshogy nem megy vagy nem mehet a kitàrulkozás?

máj. 20. 18:00
 20/25 anonim ***** válasza:

#19 most már körülbelül 20x ismétlem magam: az intelligenciához és műveltséghez vonzódok, amit a diploma hoz. Beülsz az iskolába, és megtanulod mindazt, amitől a szememben vonzóbb leszel: a magyar nyelv használata, kultúra, természettudományok, stb, lesz egy alapod ahhoz, hogy a váratlan helyzeteket is kezelni tudjad.


1: az előbb még azt ecseteltétek, hogy egy nem diplomás többet is kereshet egy diplomásnál. Akkor most miért jössz a pénzzel?

2: az apám gazdag, életrm végéig pénzelhetne, ha akarnám. Történetesen én is egy olyan egyetemre járok, amelynek a végén olyan munkát végezhetek, amit élvezek és sok pénzt hoz. Tökre megtehetném, hogy szegény férfit válasszak, ahogy ezt egyszer már meg is tettem a múltban.

3: a kisebbségi komplexusodat a pszichológusra zúdítsd rá, ne rám és a többi nőre.

máj. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!