Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen lánnyal jártok össze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lánnyal jártok össze csak szexelni? Milyen okból nem járnátok vele?

Figyelt kérdés

máj. 18. 11:36
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
53%
Jóval idősebb pasikkal próbálkoztál már?
máj. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
74%
Kezd azért körvonalozódni a probléma.
máj. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem vagy egy tucat nő.

Vannak elvárásaid is, ha komoly kapcsolatról van szó, akkor nem csak külsőleg, de sok másban is.

Aki férfiban neked megfelelne, az olyan szinten lehet, hogy tud válogatni a nők közül, és olyat választ, akivel egyszerűbben boldogul, és a választottja többre becsüli őt. Neki “főnyeremény” lesz az a pasi, aki neked az “elvárásoknak megfelelő”

máj. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
Egy patikus novel jartunk ossze. Korkulonbseg miatt nem akartam tobbet. Most nincs ilyen partnerem...aki lany keres ilyet irjon :-)
máj. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 gabor49 ***** válasza:
39%
fiatal legyen és ne legyen kövér más nem számít
máj. 19. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

A személyiségen túl még az életritmusotok, élethelyzetetek is lehet teljesen ellentétes. Nekem volt egy ilyen "szexkapcsolatom". Azért idézőjel,mert nem asszociáltunk rá így,plusz mellette senkovel nem kavartunk. Összejártunk "randizni", dumáltunk naphosszakat. Imádtuk egymást az ágyban. Szerettük egymás személyiségét. Tűz meg a víz,de jól működtünk. Mégis szerelembe sem ő,sem én nem tudtunk volna esni szerintem a racionalitás miatt. Nagyon más életünk van. Egyszerűen nem egy párkapcsolatba való.

Ez egy idő után felszínre is került,már már megkerülhetetlenül és szakítottunk. Még sokszor gondolok rá, valahol mégis olyan volt,mint egy kapcsolat, hiányzik is, meg bánt is, hogy ennyire erős vágy ellenére mégsem tudtunk kiteljesedni.

máj. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Mert nekem nincs párkapcsolatra igényem. Az elköteleződés részével van bajom.

Volt nem egy olyan igazi 20-onév álomnővel szenvedélyes szexkapcs, de volt nem éppen előnyös külsejű is pár, akik viszont ebben abban kimagaslóan különlegesek voltak. De járni nem akartunk, ők sem. Én meg hagytam őket "szabadon".

máj. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!