Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen lánnyal jártok össze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lánnyal jártok össze csak szexelni? Milyen okból nem járnátok vele?

Figyelt kérdés

máj. 18. 11:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
Jó teste van, fiatal. A szex isteni vele. De a lányom lehetne. És van barátja, akit szeret is állítólag. Csak velem jobb az ágyban, mert nem durranok el 2 perc alatt.
máj. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Naívval. Butuska, de a teste bomba és bármit meg lehet vele csinálni, amit csak akarok.
máj. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyennel, de ha összejárnék, akkor egy olyannal szeretnék, aki 35+ éves, ő sem akar komolyabbat, de értelmes – mert én is az vagyok.
máj. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Olyannal akivel jó a szex, de nem vonz a személyisége, nem akarok vele járni.
máj. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Hm, tehát ha egy lány sokszor csak szexre kell pasiknak, akkor tuti a személyiségével van valami baj?
máj. 18. 11:57
 6/27 A kérdező kommentje:
És ilyen szexkapcsolatnál az az elsődleges, hogy külsőre tetsszen?
máj. 18. 11:59
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

"És ilyen szexkapcsolatnál az az elsődleges, hogy külsőre tetsszen?"

Most őszintén, ekkora ostobaságot minek kérdezel meg...?

máj. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Mert arra is gondoltam, hogy lehet annyira nem tetszik neki külsőre, hogy járjon vele, még ha a személyiségével nincs is semmi gond. Ilyen is lehet, vagy akinek a külseje bejön eléggé szexre, azzal kapcsolat is menne?
máj. 18. 12:12
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
#8: ez nem így megy. Nekem két ilyen volt csak. Az egyik elég jól nézett ki kb 7/10, a szex jó volt vele, de valahogy egyszerűen nem tudtam megszeretni. Ő azt hiszem titokban szerelmes volt belém. A másik 10/10-es gyönyörű lány volt, a szex is rendben volt, tök kedves, aranyos lány is volt, de mindketten olyan élethelyzetben voltunk, hogy nem akartunk többet egymástól. Pár hónapig összejártunk, kedveltük egymást, ennyi. Nem lehet matematikai modellt felállítani, hogy ennyi szex, meg annyi személyiség= szerelem, kapcsolat.
máj. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
46%
Én nem értem, hogy mit nem értesz.
máj. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!