Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen lánnyal jártok össze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lánnyal jártok össze csak szexelni? Milyen okból nem járnátok vele?

Figyelt kérdés

máj. 18. 11:36
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
#9 köszi. Akkor végülis nem a külsőmben kell keresni a hibát, hanem a belsőn kell dolgozni, vagy jobban megválogatni, kinek adok esélyt🤔
máj. 18. 12:30
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre se mindenkinek ugyanaz tetszik. Lehet bejössz a Jóskának, de a Bélának már nem. Persze vannak olyan lányok akik külsőre majdnem minden srácnak tetszenek. De ott meg lehet valóban a személyiség nem tetszik, vagy maga az élethelyzet miatt nem kell akkor épp párkapcsolat.

Mindenesetre ne a hibát keresd magadban. Egyszerűen csak keress olyan srácot aki téged szeret, veled akar lenni, és nem kifogásokat keres ez ügyben.

máj. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
70%

Számomra akár csak szex vagy komolyabb kapcsolat a külső mindenképpen szükséges.


akivel csak szex, ott igen személyiség, nem illünk össze, más világ vagyunk vagy mondjuk ő 21 éves én meg 38

máj. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, én ezek szerint miért nem illek össze szinte senkivel. Csomó pasinak tetszem sokan hívnak randikra de valahogy egyikből sem lesz komoly…pedig se nem adom könnyen magam, se nem teszem a prűdet. Régebben 20-22 évesen voltak olyan komoly kapcsolataim, ahol igazi “husband material” párjaim voltak, csak akkor még én nem voltam erre kész. Most meg mikor az lennék, nem jön össze.
máj. 18. 18:12
 15/27 anonim ***** válasza:
39%
Van ez így.
máj. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Butaval.

Bomba test, szereti a szexet, tudja mi kell a ferfinak.

A sportos pasikat szereti, en meg az vagyok.

Egyikünk sem akar többet ennél

máj. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Ha lenne kölcsönös szimpátia, kölcsönös vonzalom, akkor érdekelne hosszabb távon! F.
máj. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
#16 de ezaz, hogy én még buta sem vagyok, van két diplomám, több nyelven beszélek, és alapvetően határozott elveim vannak, sokszor megkaptam már, hogy az egyik legértelmesebb nő vagyok, akit ismernek. Még humorom is van😀Szóval tényleg nem tudom miért ezeket vonzom. Lehet pont ez a hátránya a sportos, bomba testemnek…a fuckboyokat vonzom velük.
máj. 18. 19:27
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Attól még nem kell velük dugni.

Jó testtel és intelligenciával bevonzhatsz szinte bármilyen férfit.


Lehet sok vagy, azt érzik te akarnád hordani a nadrágot, nem vagy "wife material".

máj. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

#19 tudom, hogy nem kell velük dugni, de idegesítő, hogy ilyen nehezen jön össze egy jó párkapcsolat :D Persze azért elég sok elvárásom is van, de inkább vagyok akkor egyedül, mint egy rossz kapcsolatban.


Meg amúgy szerintem attól nem lesz valaki rossz párjelölt, hogy ő hordja a nadrágot. Igazából a környezetemben a legtöbb kapcsolatban a nő a főnök, a pasik inkább szeretnek nagy gyerekek lenni otthon :D Nem hinném, hogy ettől valaki ne lehetne wifey material (igaz én nem vagyok ilyen karakán típus, szóval ez rám nem is vonatkozik).

máj. 18. 20:04
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!