Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Belemennétek abba, hogy az új...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek abba, hogy az új párotok eltart titeket, de cserébe el is vár dolgokat?

Figyelt kérdés

Eltart, megad mindent. (pénz, luxus, utazások, amit csak szeretnél)

Cserébe elvárja, hogy a kedvére tegyél minden téren.

Öltözködés, viselkedés, szex és még sorolhatnám.

Isteni vele a szex, de akkor és annyiszor lenne, ahányszor ő kívánja. (ami elég sok)


márc. 12. 09:38
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

#8: értem. Akkor az csak annyiban más, hogy a pasi téged nem szeret, csak megvesz. Onnantól birtokol, ha tetszik ha nem, ha bármikor nemet mondasz, bármire, vége a luxusnak.

Teljesen mindegy, hogy fogalmazod, ez egy sugar-kapcsolat. Ha neked sincsenek érzelmeid, és nem zavar, hogy (ki)használ, és vonz a gazdagság, menj bele. De tudd, hogy nem lesz hosszú távú, és ő a testedért, te meg a pénzéért vagy vele. Ez akkor sem kapcsolat, ha te vagy a nő.

De eldöntheted, neked ez így megéri-e. Csak ne áltasd magad azzal, hogy ez egy valódi, érzelmi kapcsolat, ez üzlet.

márc. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha belemennék, akkor ez nem párkapcsolat lenne... Lehet, az elején a szex is működne, de aztán ellaposodna. De ne értse félre senki, én is volt hogy támogattam lányt, de az sem volt párkapcsolast, de ott volt hogy ő aggódott, mert amikor együtt voltunk szinte úgy viselkedtünk mint egy pár, és aggódott, hogy ne szeressek bele.
márc. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy csinálhatna velem bármikor amit csak akar... Nem!

Vannak azért bőven olyan férfiak akik úgyis pénzelnek, hogy közbe nem csak egy húsdarabba néznek és nem várják el, hogy egesznap csak tátott szájjal várd.

márc. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
61%
Én bele mennék, bár én vagyok a pasi, így az ilyen felkérésnek nagyon kicsi az esélye!
márc. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe pasiként sem mennék bele.
márc. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%

Pasiként benne lennék.


45/F

márc. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez elég gáznak hangzik, ha ez egy kapcsolat. Nekem a szeretőm fizet, kb "sugar deddy" minőségben van. Havi fix pénzt ad, de mindig megkérdezi, hogy mikor alkalmas, nem-e zavar, pedig övé még a lakás is ahol lakom. Plusz elhalmoz ajándékokkal, és kifejezetten érezteti, hogy ő nem csak "megvett" engem. Pedig ez elejétől fogva pénzes játék.

Ha a párod ezt így, akkor az kifejezetten furcsa. Ő kb megvesz téged.

márc. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
89%

Magyarul egy kva lennék gyakorlatilag

Kosz nem

márc. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
14%

Simán bele mennék. Miért ne?

A jólétre utazásra mindenki vágyik. Szexben nekem nincs tabu és jöhet akármikor.

márc. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Egész addig benne van a nő, még nem kér tőle olyat a pasi, amit nem tud teljesíteni. És elég tág a szexualitás fogalma a mai világba, biztos találni fog olyan nőt, aki nem megy bele.

Mert először csak szopni kell, utána análisan is, utána már hármasban, négyesben, sokan, stb...

Először csak selyem sállal köt ki, utána már korbáccsal fog végig verni.

Vagy kéri idd meg a vizeletét, stb...

Ezeket is képes vagy megtenni érte (vagyis a pénzért).

márc. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!