Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Belemennétek abba, hogy az új...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek abba, hogy az új párotok eltart titeket, de cserébe el is vár dolgokat?

Figyelt kérdés

Eltart, megad mindent. (pénz, luxus, utazások, amit csak szeretnél)

Cserébe elvárja, hogy a kedvére tegyél minden téren.

Öltözködés, viselkedés, szex és még sorolhatnám.

Isteni vele a szex, de akkor és annyiszor lenne, ahányszor ő kívánja. (ami elég sok)


márc. 12. 09:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én az ilyen kapcsolatból menekülnék.
márc. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
92%

Vagyis nem a párom, hanem a Sugar Daddy-m.

Persze, amíg sugar baby voltam, belementem ilyenbe. A párom, akkor ez elfogadhatatlan. Ez ugyanis nem párkapcsolat, ha valaki feltételeket szab és birtokolni akarja a másikat, teljesen mindegy, mit kínál "cserébe".

márc. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Isteni vele a szex vs de cserébe el is vár dolgokat


A hiba már itt van. Ez nem fog működni a valóságban úgy ahogyan elképzelted.. lehet neked isteni lesz, de a másiknak aki felé az elvárt dolgok vannak támasztva, már nem feltétlenül...

márc. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék bele ilyenbe
márc. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

#2


Nem Sugar Daddy-baby kapcsolatról van szó. Nincs köztünk korkülönbség sem.

Csak az anyagiak terén van nagy különbség

márc. 12. 09:46
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem, előttem jól írták. Ez nem kapcsolat. Vagyis az, sokféle kapcsolat létezik, de ebben szeretet, tisztelet nincs.
márc. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

"isteni vele a szex"


Ezt csak ő gondolná így. Mert tuti megjátszanám.


Az ilyennel kényszerből kellene szexelnem.

márc. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

#5: de, ez az. A korkülönbségnek semmi köze ehhez, akár van, akár nincs.

Az, hogy te elvárod, hogy konkrétan bármikor bármit tegyen meg szexuálisan (is), és cserébe fizetsz (a luxus élet biztosítása is fizetség), az bizony egészen pontosan kimeríti a sugar-kapcsolat fogalmát. Tagadhatod, de ez az.

Egy valódi kapcsolatban, ami érzelmeken és nem az anyagiakon alapul, nincsenek, nem lehetnek ilyen elvárások. Egyik fél sem várhatja el, hogy a másik ezt-azt tegyen meg, függetlenül attól, épp akarja-e vagy sem. Ez alárendeltségi viszony, akárhogy szépíted, akkor is, ha ezt mással (anyagiakkal pl) akarod kompenzálni.

Ha szereted a csajt, akkor is luxus életet biztosítasz neki, ha valamikor épp nincs kedve csak úgy leszopni, vagy odatartani a popsiját. Ha ez feltétel, akkor nem szereted. Ergo ne beszélj kapcsolatról, ez bizony akkor sugar-kapcsolat.

márc. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
visszautasítanám
márc. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

#8


Én vagyok a nő.

(lehet rosszul fogalmaztam meg a kérdésem)

márc. 12. 09:59
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!