Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Így hogy babusgatós vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így hogy babusgatós vagyok, nem fogok kelleni senkinek?

Figyelt kérdés

Szakított velem a barátnőm.

Jó nem volt egy nagy kapcsolat, 2 hónapot voltunk egy pár.

Történt hogy este mikor nálam volt, elkezdett kérdezgetni a szexről.

Hogy én mit szeretnék, és hát elmondtam őszintén hogy mik tetszenek. Elmondtam hogy hol szeretem ha simogatnak, hogy izgat ha belém kapaszkodik szex közben, hogy szeretem a lovaglópózt, meg a mikor az ágyon ülők ő meg rajtam. (Ennek van neve amúgy?)

Erre azzal jött hogy ő keményebb dolgokra volt kiváncsi, de ha én ilyen babusgatós vagyok, akkor nem egymást keressük. Szóval szeretne szakítani velem.

Persze ez a hajó már elment, de nem tudom most mi legyek? Félek legközelebb is ez lesz!


23f és 25 volt a lány, ha ez valamit számit.



#szex #szakító ok #Babusgatós szex
jan. 25. 07:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Mindannyian másra vágyunk, sőt, ugyanaz az ember is igényelheti egyszer az összebújós szerelmeskedést, máskor a döngetős durva szexet.


Lépj túl, majd jön másik, légy önmagad, közben figyeld a másik igényeit, és előbb utóbb beáll majd az egyensúly.

jan. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ez oké, ha az lett volna hogy mondja hogy csináljam durvábban, még meg is teszem. Egy bizonyos szintig megy az is, nem problémáztam volna. De itt az volt hogy megkérdezte hogy én mire vágyok, majd közölte hogy neki az nem tetszik.
jan. 25. 12:25
 13/19 anonim ***** válasza:

11-es vagyok. Lehet hogy tényleg csak valami ürügy kellett neki, mert nem akarta folytatni.


Emelkedj felül rajta.

jan. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Csak a szex miatt voltatok együtt, akkor ilyen kapcsolatot ne bánjál.
jan. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ezert nem kell mingyá szakitani? Miert nem mondtad meg neki hogy ezentul kemenyebb leszel
jan. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Mert nem kérdezte. Az volt a kérdés hogy én mit szeretnék.
jan. 26. 12:04
 17/19 anonim ***** válasza:

De hülyék vagytok b+

Megkeféled keményen aztán osszebujtok

Ezen mi a bonyolult?

jan. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Az a bonyolult, hogy nem mindenki ezt szereti!
jan. 26. 12:11
 19/19 anonim ***** válasza:
Sajnos az érzés múlt el benne. Mindegy, hogy mire fogja. Ha szerelmes lenne, akkor lekommunikálta volna veled, hogy mire vágyik, rávezetett volna. De amúgy igen. A sub beállítottság valamilyen mértékben a nők jelentős részére jellemző.
jan. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!