Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, nagyon elítélendő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nagyon elítélendő dolog vonz piszkosul?

Figyelt kérdés
Megpisiltetni egy pasit úgy, hogy közben fogom a szerszámát, majd megtörölni neki a húgycsövénél. Utána rögtön felszopni a lankadt péniszét egészen orgazmusig.
jan. 17. 13:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Hinnnnye... :-O
jan. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Legalább nem kell kicsöpögtetni, na.
jan. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést biztos nem homoszexuális kategóriába akartad szánni? :D
jan. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

#3

Nem, nő vagyok, kizárólag hetero pasikhoz vonzódom.

jan. 17. 14:00
 5/27 anonim ***** válasza:
Próbáltad már?
jan. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Az első felét igen, a szopást nem szetette volna rögtön, csak zuhanyzás után.
jan. 17. 14:05
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Először az jutott eszembe, hogy ez valamiért nagyon fura nekem, hogy valakit ez izgasson. Aztán rájöttem, hogy én mint szub nő amúgy szintén izgatónak tartom az elképzelést, amennyiben ez valamiféle...szolgálat, az odaadás és behódolás jelképe. Esetleg, nálad is hasonló a helyzet, vagy csak szimplán...vonz? (Tudom kérdésre nem illik kérdéssel válaszolni)
jan. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
59%
Hát szerintem ha erre vágysz sokan benne lennének. Én is, végülis egy szopás az is.
jan. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszene.


33/F

jan. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Semmi gáz nincs benne. Nem elítélendő, csak így kicsit olyan tinilányos ahogy leírod. Nyeld, szopd, nyeld!
jan. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!