Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez elítélendő, esetleg nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elítélendő, esetleg nagyon fura/ visszataszító dolog?

Figyelt kérdés

Szóval van egy férfi akivel kavarunk, nagyon bejön az egész teste igazából, van egy kis pocakja de ennek ellenére a mellkasa brutál kemény, akkor is ha nem feszíti be. És olyan szinten izgat ez a része, hogy már többször is elképzeltem hogy úgy élvezek el hogy a mellkasánál mozgok előre hátra kicsiket, hogy ingereljem a csiklóm. Maga a tudat,hogy az a mellkas ami ennyire bejön “simogatja” a puncim totál kész vagyok tőle.

Szerintetek ha élőben is megcsinálnàm ezt nem csak ábrándoznék róla akkor furának tartaná? Illetve tudom,hogy ti nem tudhatjátok helyette, de ha veletek csinálna egy nő ilyet akkor nagyon “betegnek” néznétek? Hogy reagálnátok le? (Már mondogattam neki,hogy nagyon szexinek találom a mellkasát, szóval azt tudja hogy rávagyok gerjedve)


2022. ápr. 23. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Furának fura, de a beteg nem itt kezdődik.
2022. ápr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos ebben is benne lenne , de gondolom utána meg lenne a rendes szex.

A legtöbb férfi abban is benne van hogy ráülnek a szájára és ott mozognak.

Én megengedném.

2022. ápr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Olyan volt hogy a tèrdemen, combomon riszàlta magàt a Pàrom. Nekem tetszett mert szeretem ha nagyon kancàs, szóval amit írsz az szokatlan, de ha előre megbeszèlnèd velem nekem nagyon tetszene. :)
2022. ápr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem tartom betegnek ezt, lehet hogy még tetszene is.
2022. ápr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én mellkasom is kemény (de röhejes ilyet leírni), de csak azért, mert nyurga vagyok és kilátszanak a csontjaim. Akkor rám is begerjednél?
2022. ápr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Furának tartaná, de semmi beteges nincs benne. Amit ketten csináltok az úgyis kettőtökre tartozik, senki másra. Kérd meg nyugodtan, bele fog menni, sőt örülni fog neki, legyezgetni a hiúságát hogy ennyire bejön neked valamelyik "része". Tipp: azé' te is elégítsd ki a pasit :)
2022. ápr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Inkább szopogatnád a lábujjait.
2022. ápr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elég furcsa, de egyáltalán nem beteg.
2022. ápr. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem engedi gyere hozzám
2022. ápr. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!