Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mennyire visszataszító...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire visszataszítóak az alábbi fetisek?

Figyelt kérdés

Szóval most jelenleg nincs kapcsolatom, de biztos lesz, és csak el kell mondanom, hogy ezektől teljesen kész vagyok.

Szóval szeretem ha szex közbe szétkarmolják a hátamat, tudod ez még nem is durva, viszont szeretem ha a lány van felül, ha beleköp a számba, nem is durván hanem ilyen lassan.

Szerintetek ez belefér még?!


2022. ápr. 20. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
A köpés gusztustalan.
2022. ápr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem fog sok nőnél beleférni (különösen a köpés), de majd megkérdezed az adott partnered mit gondol róla. Felesleges közvélemény kutatást tartani előtte. Ha 10-ből 9 azt mondja belefér, akkor sem tudsz mit csinálni ha olyannal vagy amelyik 1-nél meg nem.
2022. ápr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 KittyhOWO ***** válasza:
11%

Szerintem nincs baj ezzel, őszintén most érted. Amikor csókolóznak az emberek akkor is keveredik a nyáluk.

Szex előtt egy pancsi, fasza fogmosás szerintem simán mehet utána a köpködés is oda ahova jól esik, csak legyen mindig melleztetek egy 2 üveg víz vagy valami üdítő, szükség lesz rá

2022. ápr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezt egy oldalúan gondoltam 😂
2022. ápr. 20. 22:44
 5/9 anonim ***** válasza:
39%

Mit vársz a lányoktól? Mind prűd sértődős kislányok.

Persze mi fiúk kielégítsik a lányok minden fétisét. (Már ha van olyan nekik...)

2022. ápr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem egyedül csak a karmolással van gondom, mert gyenge a körmöm és nekem kellemetlen érzés, ha visszahajlik. Maximum néha műkörömmel működne, de azokat nem szeretem, úgyhogy csak néha csináltatnék olyat a barátom kedvéért.

A lassú szájba köpés az valamiért szexi nekem is, főleg ha úgy vagyok felül, hogy mind a ketten ülünk és ölelkezünk.

2022. ápr. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó : Köszi, pont hasonlóra gondoltam :D
2022. ápr. 20. 23:59
 8/9 anonim ***** válasza:
27%

A szajba kopes szerintem is szexi..

22/n

2022. ápr. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan durva ez, a szájba köpés kifejezetten izgi:)
2022. ápr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!