Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek elítélendő dolog,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elítélendő dolog, ha alkalmi szexre vágyom, akkor buliban feltűnően kéretem magam és kissé kihívóan öltözök ilyenkor ?

Figyelt kérdés
Ilyenkor csak a legjobb barátnőmmel megyek, így jobb esetben más ismerős nem látja. Azt tapasztaltam, ha rámenős vagyok és úgy megyek rá a kiszemeltemre akkor gyorsan elérem a célom . Csak sokszor utánna másnap furán érzem magam

2022. szept. 4. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Ezt így kell csinálni, ha ez a célod.
2022. szept. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Nem, csak ne csodálkozz, ha nem kellesz senkinek komoly kapcsolatra. Még ha konkrétumokat nem is tudnak, a ri bancokon úgyis hamar látszik, hogy ri bancok.
2022. szept. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
2-esnek igaza van, az ilyen szórakozásnak az az ára, hogy lealacsonyítod magad, később fel is fognak majd ismerni talán, ha pedig lesz egy fontos ember az életedben (még ha most nem is kell és nem is vágysz rá) annak kell majd szérum gyomorideg ellen, hogy a múltadat feldolgozza, plusz simán elkaphatsz útközben ezt-azt, ami talán örökre benned ragad. De a r*banckodás kb ebből áll, ahogy leírtad, így lesz esélyed sok alkalmira. A fura érzés utána, hát azt meg dolgozd fel, ahogy tudod sajnos
2022. szept. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Alkalmi szexet itt is találhatsz magadnak!
2022. szept. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Ha csak megakarod baszatni magad, akkor ez a helyes viselkedés. Hogy miért érzed másnap reggel magad furán? Mert csak egy kóbor numera voltál, egy lövés, egy darab pzs, amit használat után eldobnak. Törekedj a tartalmasabb kapcsolatra, és a fura érzés elmarad.
2022. szept. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%

5 - "Mert csak egy kóbor numera voltál, egy lövés, egy darab pzs, amit használat után eldobnak."

Már ne haragudj, de a kérdező használt ki lelkes kanokat egy numerára, mert épp arra volt szüksége!

Gondoltam: szólok.

2022. szept. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%
#6- erre nem is gondoltam... köszi hogy szóltál. A gyenge, védtelen nő mítosza, akit mindenki csak használ, ebből a szemszögből bukik. Bele se merek gondolni, miféle kínokat élhettek át férfitársaim, miközben a csábítás démona lecsapott rájuk. És még ők gondolták naivan, hogy megdöntötték a lányt. Kérdező, merre szoktál bulizni? Írd meg pls!
2022. szept. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát nem a legkiegyensúlyozottabb lelki világra vall, ha ez a vágyad, és ezt sajnálom is. De nem kell feltűnően kéretni magad, normális attitűddel is akad horogra valaki úgyis, amikor kell. Ezzel inkább csak az alját tudod behúzni, ami elég kérdéses dolog, mert egy, kitudja milyen idióta barmot fogsz ki, kettő, akinek még kankója, herpesze meg franctudja milyen van még: még a smárolás is elég megkérdőjelezhető az ilyenekkel... Amúgymeg eléggé degradáló magadra nézve, ha ilyenfélékkel állsz össze, lehet ezt némi önbecsüléssel is csinálni, és megválogatni, hogy kivel akarsz lenni, nem pedig teljes alkoholmámorban, úm. kelletve magad, ledobni minden tudatosságot és odadobni a tested, mert hogy "jó lesz ez így". Normális stílusban normális partnereid akadnak, lenge, (itt most bocsánat) k_rvulós stílusban pedig valami "kitudjamiféle". Van nekem is tapasztalatom sajnos az ilyenben, én inkább társkeresésre bíztatnálak, az jobban kielégítő, csak talán még nem ismered az érzést, még ha fel is kell adnod egyes "álmaid". Ha az alkalmizást választod, az sem feltétlenül elítélendő, csak gondold át előtte, vagy menet közben, hogy tényleg ez az-e, amire szükséged van? Valaki, akivel egy hullámhosszon pendültök, felér 100 férfivel való tapasztalattal, amik amúgysem fognak semmit jelenteni egy idő elteltével. De hát, tétje az nincs, magad döntesz, egyszer élsz, van időd gondolkodni ezen, csak addig is: biztonságosan és vigyázva önmagadra szerezz tapasztalatot.


Üdv: 24L

2022. szept. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy egyébként?


(Előző voltam)

2022. szept. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

Hová szoktál járni?

Érdekelne. 😁😁✌️

2022. szept. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!