Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek elítélendő dolog,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elítélendő dolog, ha alkalmi szexre vágyom, akkor buliban feltűnően kéretem magam és kissé kihívóan öltözök ilyenkor ?

Figyelt kérdés
Ilyenkor csak a legjobb barátnőmmel megyek, így jobb esetben más ismerős nem látja. Azt tapasztaltam, ha rámenős vagyok és úgy megyek rá a kiszemeltemre akkor gyorsan elérem a célom . Csak sokszor utánna másnap furán érzem magam

2022. szept. 4. 18:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
46%

Én rengeteget dolgozom, és nem akarok még sem férjet, sem gyereket!

Nincs időm (jelenleg) érzelmekkel bajlódni - ráadásul még közben tanulok is.

Ezért bizony célirányosan én is alkalmizok!

És ahhoz "neki kell vetkőzni", hogy megkaphassam a kiszemeltet.

És mindig megkapom, tehát elérem a célom!

Senki erkölcsi normáinak nem kívánok megfelelni, mint ahogy engem sem érdekel a más normája.

Privátot nem kérek!

2022. szept. 6. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egy jól kinéző nő kb bármilyen ismeretlen férfit könnyen megkaphat alkalmi szexre, anélkül, hogy sok munkát kellene befektetnie. Ugyanígy, ha egy férfinak van elég pénze, akkor csak választ magának egy "szexpartnert" az rosszlányos oldalon és kifizeti, nem kell vele sokat bajlódni. Mindkét esetben a puszta kielégülés a fontos, a lehető legkevesebb energia és érzelmi befektetéssel.


Igazából, azt próbáltam ezzel kifejteni, hogy a férfiak szemszögéből ez pont csak annyira elítélendő, mint a nők szemszögéből a férfi, aki rosszlányhoz jár. És vica versa. Van akinek egy így rendben van, van, akinek nem.

2022. szept. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
59%
Nekem van egy nő ismerősöm akinek akkora híre lett így (természetesen negatív) hogy el kellett költöznie egy másik városba (egy megyeszékhelyről) ahol nem ismerték...Gondolhatjátok akkor mit művelhetett. 5 év múlva költözött csak vissza. :D
2022. szept. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!