Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől vált a domináns felesége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől vált a domináns feleségem hírtelen szubbá?

Figyelt kérdés
18 éves kora óta ismerem mindíg is domináns volt. Most 28 éves és egyszerre mintha teljessen átfordult volna, és szub lett. De mi a fenétől? A megcsalást kizárnám. Szerintetek akkor mi lehet???

2023. dec. 21. 19:50
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Milyen olyanokat kér amiket régen sose engedett volna?
2023. dec. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

21

Pofonokat, fojtogatást, verjem el a seggét, keményen dugjam meg a száját stb.

2023. dec. 30. 21:23
 23/29 anonim ***** válasza:

#21 vagyok.

Mondanám hogy milyen szerencsés van ,mert melyik pasi ne örülne ennek a változásnak. Persze nem ismerjük a párodat igy azt se hogy miért e változás.

Ha nagyonk kiváncsi vagy rá, akkor a legegyszerübb megkérdezni tőle.


Amikor ilyennel találkoztam akkor önértékelési problémák , és szuicid hajlamok , büntudat állt a háttérben.

2023. dec. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

23

Próbáltam finoman kérdezgetni, de nem igazán kaptam választ.

2023. dec. 30. 22:45
 25/29 anonim ***** válasza:
Tudod szégyen, hogy ide jössz fel tanácsot kérni. Ahelyett, itt kérdezel ha már régeóta veled van az asszony akkor tőle is tegyél fel kèrdéseket amire válaszol is! Ha nem árulja el, akkor addig faggasd míg el nem mondja! Ne interneten érdekklődj a változásáról! Tőle magától kérdezd meg!
2023. dec. 31. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
91%

#25


Tudod szerintem ismeretlenül itélkezni és vádaskodni az igazán szégyen.

Akár hiszed akár nem , nem minden kapcsolatban nyilnak meg egymás elött a párok. Én pl semmire sem jutok a feleségem szexuális igényeivel/igénytelenségével. Persze hogy kiváncsi vagyok mások megélt tapasztalataira.

2023. dec. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

26-nak: 25-ösként. Te érted amit leirtál? Szexualis igémmny, igénytelenség? Milyen szakszavak ezek? Fordítsd már le kérlek! Az igénytelenség egy leléggé fura szó haszanálat. .

A nő mellett alló férfi képes mindig, minden esetben kihozni a nőből a maximumot vagy elnyomni a főld alá. Nyúlj érte és rántsd ki a kakiból amiben épp senyved mert a bókok hatásosak ám az érintéssel együtt. Ha ez rossz másképpen kell tenni ennyi az egész.

2023. dec. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

25ös vegyél már vissza kérlek. Igaza van a 26nak. A 25ös hozzászólásod egy talicska szar. Te vagy a napkeleti bölcsek vagy mi? Honnan tudod mit lehet tenni egy konkrét nővel? Ha nem vevő a párbeszédre és nem hajlandó válaszolni akkor mit tud tenni a kérdező? Minden beszélgetéshez két ember kell. Ha az egyik - bármi okból - nem hajlandó akkor ott vége is a tudományodnak.

Azzal egyetértek, hogy egy férfi fel tud emelni egy nőt és akár földbe is tudja döngölni, de azért ez sem szentírás. Van, hogy kapcsolatok megromlanak hiába próbálkozik az egyik fél.

2023. dec. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

28 - ás: Én vagyok a tudálékos ;)

Ha a férfi, bármilyen nyomorúlt helyzetben megállja a helyét és erősebb mint a nölő, igen is csinálni kell és kész. Anyámasszonykatonáját csinálnátok itt mind. Tökösen asszony elé kell állni azt had szóljon! 😉

jan. 1. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!