Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a feleségem aki domináns...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a feleségem aki domináns szexmegvonással büntet, és egy hasonlóan domináns csajjal megcsalom, akkor a feleségem meg fog büntetni?

Figyelt kérdés

Ez egy elméleti kérdés, csak feltételezés, de lehet hogy ilyen esetben a feleségem inkább eltekintene a büntetéstől, ha tudná hogy kivel csaltam meg? Vagy akár ha megzsarolom hogy ha megbüntet akkor elmondom a szeretőmnek, lehet hogy szubbá is tudnám tenni? Ha a szeretőm megigérné hogy megvéd akkor mire gondólna?

Mármint hogy védene meg?



2021. máj. 24. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Kérdezd meg a feleséged
2021. máj. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Ha értelmes nő,akkor szimplán elhagy.
2021. máj. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg elválik.

A fentiek fényében nem is csoda.

2021. máj. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Már csak az a kérdés hogy mi számodra a büntetés? Az elég büntetés lenne ha emiatt elválna? Vagy ilyen szexmegvonásra gondoltál és hasonlók?
2021. máj. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Oké mondjuk hogy az elhagyás nem merül fel.


4

Igen, szexmegvonás és hasonlók.

2021. máj. 24. 20:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod meddig megy el a feleséged a büntikkel.És miket találna ki.De biztos valami durvát.Erényövet kapnál,vagy ilyesmi :)

Azt is te érzed a feleséged mennyire domináns.De aki az,azt kétlem hogy szubbá tudnád tenni.Hiába van egy másik domináns nő szeretődként.

Dominánsként elkapná az ideg,hogy te,a kis csicska hogy mertél ilyet tenni .Már bocsi,nem én mondom ezt rád,hanem talán ez lenne egy domináns első gondolata.

Szerintem amúgy rosszul viselné,ha kiderülne hogy van egy másik domináns személy is.Vagy kiesne ezáltal a szerepből,mert elbizonytalanodna,hogy lehet rosszul csinálja,és azért kerestél mást.

2021. máj. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem erényövet kapnál.

Napi nyalás lenne a bünti. Ha jó fiú vagy heti egyszer prosztatából elmehetsz.

2021. máj. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem dupla büntetést kapnál. Egyrészt megcsalod őt, mint feleséget, másrészt engedetlen, hűtlen szolga lennél.
2021. júl. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!