Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől vált a domináns felesége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől vált a domináns feleségem hírtelen szubbá?

Figyelt kérdés
18 éves kora óta ismerem mindíg is domináns volt. Most 28 éves és egyszerre mintha teljessen átfordult volna, és szub lett. De mi a fenétől? A megcsalást kizárnám. Szerintetek akkor mi lehet???

2023. dec. 21. 19:50
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Először is 9-es amihez nem ertesz abba ne szolj bele.


Kérdező igen ha nem jut előrébb akkor ez lehúzo lehet, es aki nincs jol lelkileg az csak elvan es akkor tűnhet szubnak, ez a "szarik bele az egészbe" szituáció, de ez csak egy tipp te ismered őt.

2023. dec. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

9

Milyen nővel? Ki beszélt itt másik nőről?

2023. dec. 21. 20:20
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Írod, hogy nem csalt meg pedig én először erre gondolnék. Találkozott egy domináns pasival akitől olyasmit kapott amiről eddig nem is tudta, hogy ezt kívánja. De most már tudja.
2023. dec. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

13

Volt előttem domináns pasija, elég gyorsan véget ért a kapcsolatuk. Folyton vitatkoztak, ha meg is csalna tuti hogy nem domináns pasival tenné.

2023. dec. 21. 20:42
 15/29 anonim ***** válasza:
Ő mit mond, miért? Mivel magyarázza?
2023. dec. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Szerintem ez valami lelki dolog amit amugy lehet még ő sem ért magában de ehhez idő kell meg beszelj vele sokat es probald megerteni
2023. dec. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

15

Pont hogy nem magyarázza semmivel.

Nem igazán beszél róla, nem is ad értékelhető válaszokat.

2023. dec. 21. 20:48
 18/29 anonim ***** válasza:
Kérdező 13as vagyok. Oké, te tudod, de azért nem mindegy, hogy az a valamikori domináns pasija az egy bunkó volt aki úgy volt domináns, hogy parancsgatott, irányítani akarta vagy normális volt de az ágyban volt domináns. Ezt a kettőt jó nem összekeverni. Na és ha még csak magyarázatot sem tud adni az elég fura. De hát te ismered.
2023. dec. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Belefáradt abba, hogy mindig mindent ő találjon ki, ő kezdeményezzen. Vagy valamit nagyon jól csináltál vele.
2023. dec. 22. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Szerintem érez valamit amitől fél. Lehet te vagy az oka pont. Vagy rég csináltatok sok mindent hosszabb időkihagyás után. Màr mindenben benne lenne csak, hogy történjen valami
2023. dec. 22. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!