Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol tudnék egy domináns,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék egy domináns, kigyúrt "bull"-t találni feleségemnek?

Figyelt kérdés
Új dolgokat akarunk kipróbálni, mindkettőnket izgat a téma, de kellene valaki aki tapasztaltabb, idősebb és bevezetne/irányítana minket a cuckold világban :) 29F, 25N
2022. nov. 29. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Kigyúrt bull? Pfff

Közöttük van a legtőbb csicska mazo.

Nem az izom miatt lesz jó domináns valaki!

Én 50 vagyok a 20 év alatt több párt aláztam mint itt a sima domocskák szubokat.

2022. nov. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én soha senkit sem aláztam, és én sem alázkodtam meg.


A fellépésemből világosan következik egyfajta dominancia, amit nem a másik megalázásán, hanem a tiszteleten és az önmagam következetes és határozott kifejezésén keresztül élek meg, és különösebben nem is foglalkozom vele.


Egyébként én nem is vagyok kifejezetten domináns karakter, ezt csak azért írom, mert ez az izzadságszagú "dominálás" a valóságban nagyon ritkán sül el jól. Az emberek nem egy szerepjátékra, hanem egy valódi dominálásra vágynak, amit meg nem lehet eljátszani. A valóban domináns emberek nem szórakoznak ezzel, hanem így élik az életüket. Ők kurvára nem fognak a megalázással foglalkozni, mert alapból mindenkit igyekeznek megalázni, hiszen ők jobbak testileg, anyagilag, szociális státuszban...

2022. nov. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Ez mind tök jó, de a kérdező nem is beszélt megalázásról haverok. Csak leírt egy fizikai paramétert, ha nem felelsz meg szarügy. De senki se kért filozófia leckékek a dominanciáról.
2022. nov. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!