Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckold párok nő tagjai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckold párok nő tagjai felizgat benneteket az, hogy a párotok kinyalja belőletek amit a bull belétek lőtt?

Figyelt kérdés

2022. febr. 27. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Erre én is kíváncsi vagyok! Amíg válaszolnak, férfiként leírom, hogy egyszer csináltam ilyent, a feleségem elég erősem próbálta eltolni a fejemet, aztán megadta magát.
2022. febr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagyok ilyen kapcsolatban, de engem izgatna.
2022. febr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Az én feleségem első alkalommal az mondta bolond vagyok. Azért hagyta magát,és úgy vettem észre megkedvelte későbbiekben
2022. febr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Soha nem fordult még elő hogy belém élveztek volna ilyen helyzetben, így nem volt mit kinyalni.
2022. febr. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Az nem különösebben izgat, hogy kinyalja vagy lenyalja magát az anyagot. Inkább csak annyi, hogy egyszerűen jólesik dugás után egy kis kézzel, szájjal történő levezetés. Sima együttlétnél, kettesben ilyen nem nagyon van, ott általában relatíve hirtelen szakad vége a dolognak. Ilyenkor viszont a párom tudja folytatni kicsit még szájjal, és így adott esetben hozzá tud segíteni akár még egy orgazmushoz. Az viszont számomra igazából mindegy, hogy esetleg ott van még a másik férfi spermája kívül vagy belül. Bár ez is csak akkor fordul elő ugye, ha gumi nélkül történt az aktus, hiszen olyankor tud rám vagy belém élvezni a végén.
2022. febr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es nem az volt a kérdés, hogy beléd élveztek vagy sem. Ahhoz, hogy erre a kérdésre válaszolj 2 feltételnek kell teljesülnie:

1 Hogy beléd élvezzen az aki nem a párod

2 Hogy utána ezt a párod ki/le nyalja

Úgy tűnik nálad egyik feltétel sem teljesült

2022. márc. 3. 16:43
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem is az első alkalommal tolta el a fejem és mondta, hogy nem vagyok 100-as. Azóta viszont már ő tolja a spermás punciját a számhoz, úgy tűnik megkedvelte, és élvezi.
2022. márc. 3. 16:47
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmet izgatja az ilyesmi,de nem bullnak csak harmadiknak tekintve a másik pasit,vagy ha még én is belelövöm nyalás előtt.
2022. márc. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!