Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől vált a domináns felesége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől vált a domináns feleségem hírtelen szubbá?

Figyelt kérdés
18 éves kora óta ismerem mindíg is domináns volt. Most 28 éves és egyszerre mintha teljessen átfordult volna, és szub lett. De mi a fenétől? A megcsalást kizárnám. Szerintetek akkor mi lehet???

2023. dec. 21. 19:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Megtört az élettől, lehet lelkileg nem ugy van a munkajaba számos oka lehet, beszélj vele
2023. dec. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Munkájában? 5 éve ugyan ott melózik. Kérdezgettem már, de nem adott értelmes választ.
2023. dec. 21. 19:55
 3/29 anonim ***** válasza:
Kompenzációra van szüksége hogy a "helyén" legyen nőként, kiegyensúlyozottan.
2023. dec. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

3

Hogy mire van szüksége???

2023. dec. 21. 20:03
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeség amit mondasz 3-as, én alapvetően dominansabb vagyok, akkor volt hogy kevesbe voltam az amikor munkaba stressz ert vagy lelkileg szarabbul voltam, es igy nem ereztem magam "nyeregbe". Amugy lehet epp azert lett olyanabb mert nem tudott előrébb lepni de ez is olyan emberekre jellemző inkabb akik celorientaltak.
2023. dec. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

A női szerep alapvetően egy befogadó, lágy, engedelmesen alkalmazkodó minőség a férfi határozott, céltudatos, erős stb minősége mellett.

Ez manapság sokszor eltolódik, a nőnek kell határozottnak, céltudatosnak, erősnek stb lennie, akár otthon akár a munkahelyen. Ezt sokszor próbálják úgy kiegyensúlyozni, hogy legalább a szexben hagy legyenek engedelmesen, alárendelt szerepben.


A másik magyarázat egy picit spirituálisabb, 7 évente valamelyest változik a személyiség, ahogy a tudatosság a csakrákban egyre feljebb megy.

28 éves korban a nőknél a tudatosság a szívcsakrába lép, és innen egy egész más minőséget szeretne megélni.

2023. dec. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
6 os miert "kene" olyannak lenni egy nőnek aminek leirtad? Ezt csak a vallás hozta be nezd meg a skandináv orszagokat teljesen masok a nők tudod miert? Nem volt keresztenyseg sokaig és akkor is voltak dominans nők, ez személyiség es társadalmi nyomasra nem kene változni mint ahogy sokan teszik hogy megfeleljenek.
2023. dec. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

5

Na az előre lépés tényleg elmaradt, de ez nem hiszem hogy a mindennapokra ennyire hatással lenne, vagy szerinted igen?

2023. dec. 21. 20:14
 9/29 anonim ***** válasza:
Kitalálom: találkozott egy másik nővel, aki ledominálta.
2023. dec. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

6

Mióta megismertem domináns volt és 10 éve is folyamatosan az, nem azért mert kell hanem mert ilyen. Semmi jelét nem adta hogy ezen változtatni szeretne, sőt így érezte jól magát. Most mintha eltűnt volna az önbizalma, és olyanokat kér amiket régen sose engedett volna.

2023. dec. 21. 20:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!