Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyitottál már rá?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitottál már rá?

Figyelt kérdés
Az Árkádban ma elmentem a férfi mosdóba. Megyek be nyitok be a kabinba és egy szeretkező pára nyitottam rá. Szóltam a takarítónőnek és a biztonsági őrnek. A bizti őr ért oda hamarabb . Megkérte őket, hogy jöjjenek ki. Össze szedték magukat ki mentek. A takarítónőnek meg a spermiumal teli óvszert kellett a földről felszedni. Azt mondta a takernéni, hogy nem először talált már óvszert a WC-ben. Le vagyok döbbenve.

2023. dec. 10. 18:15
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Mondom, nő vagyok,te stikkes! 😄
2023. dec. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Nem fog, mert minek?! 😄
2023. dec. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Akkor terhes leszel te ...
2023. dec. 13. 07:12
 34/36 anonim ***** válasza:
Az a cél 🙂!
2023. dec. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Amúgy édesanyád üdvözlöm....ha már nem bír benned megfordulni a méreg és trágárkodsz, te örök szűz 😄!
2023. dec. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Nagyobb ünneprontót nehéz lenne találni!!!


Vagy az idősebb korosztályból való vagy, saját szabályokkal, amiket másokkal is betartatsz, vagy egy megkeseredett szerencsétlen, akinek nem jön össze a dolog ingyen…

Ha egy női wc-ben történt volna és a többi nőt zavarja, az még csak csak…De egy férfi wc-ben ez teljesen elmegy, ráadásul a hangok miatt a szomszéd kabinokban is felállhatott a többi férfinek és ezzel nekik egy jó élményt okozva, el is intézik magukat… Nem beszélve arról, hogy ennek a párnak extrán izgalmas volt mindaddig, hogy ilyen extrém helyen is kipróbálják! (Egy kb azonos korú párról volt szó, akik szeretkeztek, ez nem erőszak volt)


Választottál volna másik kabint, ha neked annyira tiszta egy átlag pláza wc, de neked pont az a kabin kellett, ugye??


Ilyenért ekkora felhajtást csinálni és jelenetet rendezni?!🤯 A bizti őr és a takarítónő nem nézett hülyének, hogy ezért szólsz??

jún. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!