Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyitottál már rá?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitottál már rá?

Figyelt kérdés
Az Árkádban ma elmentem a férfi mosdóba. Megyek be nyitok be a kabinba és egy szeretkező pára nyitottam rá. Szóltam a takarítónőnek és a biztonsági őrnek. A bizti őr ért oda hamarabb . Megkérte őket, hogy jöjjenek ki. Össze szedték magukat ki mentek. A takarítónőnek meg a spermiumal teli óvszert kellett a földről felszedni. Azt mondta a takernéni, hogy nem először talált már óvszert a WC-ben. Le vagyok döbbenve.

2023. dec. 10. 18:15
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Nem, de szórakozóhelyen, fesztiválon már előfordult, hogy hallottad úgymond ketten vannak a fülkében odaát (a franc, hogy engem nem vettek be 😂).

Te meg ne árulkodj kispajtás, dedós dolog. Ne játszd az erkölcssherifet.

2023. dec. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Miért lehet kinyitni azaz rányitni bárkire is?! ...ha már szexelnek miért nem zárják az ajtót!?
2023. dec. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
pont nem zárták rá magukra az ajtót, te meg annyira kíváncsi voltál, hogy muszáj volt rájuk nyitni... ahha, hihető sztori
2023. dec. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

21-es

A WC mire való? Nem arra hogy szexeljünk ott.

2023. dec. 11. 05:08
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
#24 ki mire használja. Neked ehhez semmi közöd nincs.
2023. dec. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

25-ös

De nem szeretnénk óvszerek és spermák között hugyozni

2023. dec. 11. 07:07
 27/36 anonim ***** válasza:
Aha, mert párok nem járnak szállodába, igaz? Elmondom, hogy de, én is szoktam a párommal és nem, nem használunk gumit, és bizony volt hogy a lepedő, takaró olyan lett.
2023. dec. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

27-es

Használj óvszert vagy ha nem akkor élvez bele a nőbe. Ne szanaszét az ágyba. Undorító ez

2023. dec. 12. 05:12
 29/36 anonim ***** válasza:
Kérdező! Nő vagyok. Oda élvez a párom ahová akar. Mivel máshogy védekezünk, így nyilván nem fogunk gumit húzni. Amúgy meg ha rám megy el, vagy bennem , akkor is folyhat véletlen az ágyneműre a cucc akarva akaratlanul is. Annyira jók ezek a troll kérdések amúgy 😄. Szerintem te akkor láttál p*nàt, mikor édesanyád megszült és most irigykedsz mindenkire, ski szexuális életet él.
2023. dec. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Óvszert huzzál a fasz*odra te idióta. Senki se akar a g*cis lepedőbe aludni. Idióta beteg
2023. dec. 12. 15:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!