Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyitottál már rá?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitottál már rá?

Figyelt kérdés
Az Árkádban ma elmentem a férfi mosdóba. Megyek be nyitok be a kabinba és egy szeretkező pára nyitottam rá. Szóltam a takarítónőnek és a biztonsági őrnek. A bizti őr ért oda hamarabb . Megkérte őket, hogy jöjjenek ki. Össze szedték magukat ki mentek. A takarítónőnek meg a spermiumal teli óvszert kellett a földről felszedni. Azt mondta a takernéni, hogy nem először talált már óvszert a WC-ben. Le vagyok döbbenve.

2023. dec. 10. 18:15
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Velem ilyen még sosem fordult elő .
2023. dec. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

10-es

Szoktam hetente szexelni de szállodába és nem nyilvános WC-ben

2023. dec. 10. 20:13
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Remélem egyszer rád is rád nyitnak és majd hívják az egész személyzetet.......
2023. dec. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Szállodába hogy nyitnának rám? Azért hívtam oda a biztonsági őrt, hogy elszégyeljék magukat.
2023. dec. 10. 20:16
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, mennyire gáz /kamu vagy . Nem tudom melyik a gázabb.

Amúgy téged miért zavart, hogy ilyet láttál? És azért gondolom abba bele sem gondoltàl, hogy abban a szállodai szobában ahol te szoktál szexelni, lehet épp előtted is szexeltek, mert megsúgom, nem mindig cserélik le az ágyneműt és lepedőt még a legnívósabb szállodákban sem!

2023. dec. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
De nem használt óvszert találok az ágyban
2023. dec. 10. 20:23
 17/36 anonim ***** válasza:
Oh, hát azt lehet nem, mert nem használtak szex közben óvszert, szóval mehetett ahová akarták 😄. Amúgy hála istennek,hogy kamu a kérdés.
2023. dec. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Hú vaze. Elmegyek egy szállodába nyilván óvszerbe csinálom. Eleve szokott lenni az éjjeli szekrényen egy doboz óvszer. De a lepedőt valószínűleg lecserélik ha nagyon g*cis
2023. dec. 10. 20:31
 19/36 anonim ***** válasza:
Álmodozz csak....
2023. dec. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Nem vágyom hülye. Aki szállodába megy szexelni az valami egy éjszakás kapcsolat.
2023. dec. 10. 20:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!