Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyitottál már rá?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitottál már rá?

Figyelt kérdés
Az Árkádban ma elmentem a férfi mosdóba. Megyek be nyitok be a kabinba és egy szeretkező pára nyitottam rá. Szóltam a takarítónőnek és a biztonsági őrnek. A bizti őr ért oda hamarabb . Megkérte őket, hogy jöjjenek ki. Össze szedték magukat ki mentek. A takarítónőnek meg a spermiumal teli óvszert kellett a földről felszedni. Azt mondta a takernéni, hogy nem először talált már óvszert a WC-ben. Le vagyok döbbenve.

2023. dec. 10. 18:15
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
91%
Volt már délután is hasonló kérdés
2023. dec. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 Lazy Lover ***** válasza:
86%
Igen ohh nem is egyszer volt ilyen eset de az a westendben volt
2023. dec. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Azt olvastam. Azon is levoltam döbenve. Ez pár hete történt. Csak láttam a délutáni kérdést így gondoltam én is megosztom a történetemet
2023. dec. 10. 18:34
 4/36 anonim ***** válasza:
7%
Pár millió forintos pénzbüntetést érdemelnének ezek az állatok
2023. dec. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
4-es. De nem is lehetett a zenétől hallani, hogy nyögnek. Mert akkor nem nyitok rájuk. Meg miért nem zárták be az ajtót?
2023. dec. 10. 18:48
 6/36 anonim ***** válasza:
91%
Miért érdekel ez ennyire? Szeretik egymást, te meg mész a biztonsági őrhöz? Elnézést kérsz, hogy rájuk nyitottál, továbbmész. Mellesleg elég hihetetlen, hogy rájuk nyitsz, de ők még befejezik, ledobják az óvszert a földre és te még végig is nézed, hogy később eltakarítják.
2023. dec. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
91%
Persze persze. Nyilván bemennek dugni és még az ajtót is nyitva hagyják neked. A takarítónő meg külön megkeres, hogy elmesélje a gëcis élményeit. Persze, pont a hasonló kérdésednél pár órája.
2023. dec. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

7-es.

A takarító nénit én hívtam oda mert azon a szinten volt éppen. És leáltam vele beszélgetni ahogy a WC-t takarítota. Igen. Én is láttam a spermás óvszert. De ő majdnem minden nap lát ilyet.

2023. dec. 10. 19:21
 9/36 anonim ***** válasza:
54%
Foglalkozz a magad dolgaval legközelebb
2023. dec. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi felesleges időd van ecsém, hogy ilyen genyó vagy. Neked nem jut péló, vagy punci, és akkor mást is meg kell szivatni?

Amúgy meg tökre nem életszerű ez az egész sztori.

2023. dec. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!