Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, csaltátok már meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, csaltátok már meg a párotok?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor miért? Mennyi az esélye őszintén, hogy ha lesz barátnőm akkor engem is megfog csalni?:D Előre félek, sajnos. Nem hallottam túl jókat...
2023. dec. 5. 08:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos engem is megcsalt, pedig nem is gondoltam volna róla, szóval szerintem nagy rá az esély. Ráadásul az exével csalt meg, akit azelőtt el is hordott sokmindennek.
2023. dec. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

azért nem vagy a valószínűség számítás nagymestere, utolsó... :D


Első, mennyi idő után csalt meg és hogy derült ki? Hány partnered volt és mennyi csalt meg?

2023. dec. 5. 08:48
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2 kapcsolatom volt, mindkettő az exével csalt meg. Az első mondjuk nagyon rövid volt, a második hosszabb és az mélyebb nyomot hagyott
2023. dec. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
és gondolom pasi vagy. hát akkor 2/2, az azért nem jó arány. hogyan tetted magad túl rajta? te nem csaltad meg őket?
2023. dec. 5. 08:52
 5/11 A kérdező kommentje:
mi volt az indokuk egyébként?
2023. dec. 5. 08:52
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az vagyok. Az első indokát nem tudom. A másodiknak random emailben kezdett írogatni az exe, mert mindenhonnan le volt tiltva, aztán valahogy elkezdte elcsábítani, később már messengeren beszélgettek, majd lefeküdtek, aztán hónapokig össze jártak szexelni utánam.
2023. dec. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Jgen. Olyan szituaciokban ami 100% hogy sose fog kiderülni.

Leginkabb izgalom miatt.

2023. dec. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Férfiként válaszolok.

Tudomásom szerint az öt eddigi komoly kapcsolatból egyszer csalt meg a párom, még az első barátnőm....

Az pedig, hogy téged meg fog e csalni egy majdani nő??? Nos, ennek megválaszolása csak varázslat segítségével lehetséges...🤔

2023. dec. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt előre nem tudhatod. 4 sokéves kapcsolatom volt, biztosan tudom, hogy ezekből 1x csaltak meg, de azt is a kapcsolatunk vége felé, úgy, hogy én már hamarabb megcsaltam. Akkor kb 25% az esély. :D
2023. dec. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem, soha. Ha szeretem, és jó a kapcsolat, jó a szex, akkor nem vágyom másra, meg nem aláznám meg ezzel. Ha meg nem jó valami, inkább szakítok, van gerincem.
2023. dec. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!