Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csaltátok már meg a párotok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltátok már meg a párotok? Titeket csaltak már meg? Ha igen hogyan történt

Figyelt kérdés
Privit is irhattok nyugodtan, válaszolok mindenkinek.
2021. szept. 18. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

csaltam meg, mert évekig nem dugott meg

kerestem mást, és megdugott

2021. szept. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahol diákként dolgoztam, volt ott egy csaj, aki nagyon tetszett, de nem mutattam ki neki, mert általában volt barátja. Már 8 hónapja kapcsolatban voltam, amikor lett egy durvább veszekedésünk a barátnőmmel mert úgy éreztem, mintha valaki miatt titkolózna. Ez a probléma valahogy kijött szóra a munkahelyi csajjal. Mondtam neki, hogy legszívesebben megcsalnám a barátnőm, hogy be legyek biztosítva. Este írt egy üzit, hogy hívjam fel, ha gondolom. És akkor mondta, hogy pettingeljek vele, ha még kell biztosíték.
2021. szept. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindkettőre volt már precedens.
2021. szept. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Csaltak is meg, és sajnos csaltam is meg(nem ugyan azzal a személlyel történt.)


Engem az első barátom úgy csalt meg hogy igazából mellettem volt még 1 barátnője a (3.ik évfordulónk közepénél) úgy h én nyílván nem tudtam róla.


Én úgy csaltam meg a barátomat h elhidegültünk egymástól, többszöri megbeszélés, próbálkozásom után sem változott semmi sem, én meg szerettem volna több dolgot is kipróbálni a szexben... Így megpróbáltam mással.


22l

2021. szept. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Munkamániás a férjem, még a covid előtt volt, hogy 3-4 hetes külföldi utakat is bevállalt, mert szakmailag mekkora kihívás. Volt, hogy egy hónap alatt egy vasárnapot töltöttünk együtt, a többi nap csak este jött haza aludni. Rettenetesen hiányzott az életemből az intimitás, először egy erotikus masszőr lányhoz jártam, aztán a munkahelyen az egyik gyakornok lánnyal találkozgattam. Biszexuális vagyok, sőt inkább leszbikus. Igen, lehet el kéne válnom, de félek kitolnék nagyon a gyerekeimmel.
2021. szept. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5: szerintem ez így teljesen rendben van. Ha a férjed lennék totálisan megérteném ha elmondanád.


Kérdező: igen léptem már félre. Két szabályt követek ebben: az alkalmi partnernek nem hazudok. Tehát nem mesélek a jövőnkről és nem állítok szerelmet, tudnia kell, hogy foglalt vagyok. A másik: sose derüljön ki. Ezért nem lépek félre olyannal akivel nap mint nap találkozok én vagy a barátaim, asszony stb.

44f

2021. szept. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14%

Undorodom a megcsalásnak még a gondolatátòl is, mégis sikerült belesétálnom.

A legjobb barátomnak tartottam a srácot. Tudom sablonos, de ittunk, csòk, majd szex lett belőle, úgy, hogy közben volt kapcsolatom (igaz 100 sebből vèrzett, de volt)

Viszont happy end az nem lett belőle. Nem jöttünk rá mindketten, h hú de szerelmesek vagyunk és nem élünk együtt boldogan.

Ami a megcsalàsos részét illeti, mèg mindig haragszom magamra miatta

2021. szept. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%

"Ha igen hogyan történt"

Hát nálam ez úgy volt hogy dugtunk.

2021. szept. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van gerincem, vagy megbeszéljük, vagy ha menthetetlen, akkor szakítok, de nem csalom meg.

Engem már csaltak meg. Csomó üzenet került elő, mai napig nem tudom a pontos számot. Tetszett neki, hogy én mindnent megadok, és át tud verni. Kivágtam az utcára minden cuccával miután hazajött meló után.

2021. szept. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!