Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori hogy egy ferfinek napi 2 alkalom a szexualis igenye? (En ezt a mennyiseget, napi 2őt nem birom, nem kivanom ennyiszer) Az igenyek nem egyezese vegett ti csaltatok meg mar a parotok?

Figyelt kérdés
2023. márc. 2. 09:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Igen sajnos ez egy vezető ok a megcsalásra, ha valaki nem akar szakítani
2023. márc. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Ha ennyire eltérőek az igények akkor az nem kapcsolat csupán egymás idejének rablása.

Most vagytok fiatalok, egyikőtöknek sincs joga elvenni a másiktól a gyönyör örömét. Ha nem passzoltok akkor keresni kell olyat aki rendesen megdug, de csak heti kétszer 🤷‍♂️

2023. márc. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Akkor nem illetek össze sajnos.
2023. márc. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Két kérdés: 1: Miota ismeritek egymás igényeit, és ez változott-e a közelmultban? 2: Szeretitek annyira egymást, hogy közösen keressetek megoldást erre?
2023. márc. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Én sem kívánom ennyiszer. De ez semmiképp nem elegendő ok a megcsalásra. Aki emiatt félrelép, az egy gerinctelen alak, aki csak kifogást keresett. Minden meg lehet oldani/beszélni.

Emberek vagyunk, nem állatok. Senkinek nem lett még baja attól, ha napi 2 helyett 1 "jutott" neki, mindenki képes uralkodni magán.

Amúgy meg ha az egyiknek ennyivel nagyobb az igénye, lehet egymáson "segíteni", lehet masztizni, vagy ha ennyire ösztönlény valaki, akkor legyen benne gerinc és szakítson. A megcsalás nem megoldás semmire.

2023. márc. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Nem ritka hogy egy fiatal sportos egészséges férfinek ennyi az igénye

Pl én rendszeresen kondizom és futok és így 30 fele is rendszeresen kiverem napi 2x


De ez nem ok a megcsalásra

Rengeteg mód van

Pl szájjal kielégíted vagy kézzel kivered neki vagy kiveri magának.

2023. márc. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

Én a helyébe vagy dobnálak vagy ha alkalmam adódna megcsalnálak, ha nem tudod megadni neki azt amire vágyik minek vagy vele?

Bezzeg egy gazdag milliomos pasassal gondolom nem volna baj ha ő napi kétszer akarna megdugni téged.

2023. márc. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Minden napra 2 az azért ritka, 2-3 napig még jó a napi kettő, minden napra ritka (idővel megkopik majd), ha tényleg így van akkor azért tedd szét a lábad mert megcsalás lesz.

Ha neked ez nagyon nehéz akkor nem illetek össze.

2023. márc. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

10 éve vagyok együtt párommal, neki napi szintű igényei nincsenek, nekem viszont még így 30 évesen is a napi 2 alap. Általában, ha van rá idő, akkor több - mármint nem szex, hanem magamnak, de azért max. 6/nap megy. (mivel meló, edzés stb. miatt nincs is többre idő)


Viszont van, hogy hetekig nincs semmilyen szexuális tevékenység kettőnk között, de emiatt nem csalom meg a párom, annál jobban szeretem. Nyilván nem ideális állapot és sokat beszélünk róla, kompromisszumokra törekszünk. A többihez meg ott van a kezem... :D

2023. márc. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2×5 perc? Mert ha egy szeretkezés 30-60 percig eltart, akkor abból nem bír 2-t naponta.
2023. ápr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!