Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már jó az első alkalom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már jó az első alkalom új személlyel?

Figyelt kérdés

Az eredeti kérdésem az lenne, hogy előfordult már veled, hogy valakivel jó volt az első alkalom?

Ez a bajom csak az egyéjszakás kalanddal..

Az a tapasztalatom, hogy úgysem elég az első alkalom, hogy két ember között jó legyen a szex.


2023. febr. 16. 19:50
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
87%

Volt màr, igen.


De előtte egy hónapot beszélgettünk mindenről is.

2023. febr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Akivel az első alkalom nem jó, azzal soha nem lesz fennséges. Ez az én tapasztalatom. Exemmel mikor először szexeltünk, első alkalommal egyszerre mentünk el.
2023. febr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Nekem akivel nem volt jó az első alkalom, azzal nem feküdtem le még egyszer. Úgyhogy igen, nekem szinte csak ilyen volt. Mondjuk ehhez hozzá tartozik, hogy nagyon-nagyon megválogatom, hogy kivel fekszem le.
2023. febr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Mindenféle volt. Nagyon jó, fergeteges is (s ismételtük) és lagymatag, középszerű is (s nem ismételtük). Idővel kialakul annyi rutinod, emberismereted hogy rá tudsz érezni kivel találnád meg az ágyban a közös hullámhosszt.

Ettől még alapigazság, hogy az igazi mélységeket csak több alkalom után lehet kibontani.

2023. febr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
En ugy mondanam, volt akivel igeretes volt. Vele volt ismetles is. De a csucs kategória, mindig csak olyanokkal volt, akikkel mar valamelyest osszeszoktunk.
2023. febr. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Volt mar többször is olyan, hogy első szexnél egyszerre mentünk el, aztán soha többet nem jött így össze. Aki meg életem legjobb szexpartnere lett, azzal az első 2-3 alkalom meglehetősen gyengécskére sikerült, szerencsére nem adtuk fel.
2023. febr. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az összeszokás javít a minőségen.
2023. ápr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfi volt, akivel elsőre olyan volt, hogy azt éreztem itt leszakad a plafon, de már 1 hónapja ismerkedtünk.
2023. ápr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!